REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Pobili kolegę w garażu! Są zarzuty

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Leżajska, którzy pobili 29-letniego mężczyznę. Zatrzymani usłyszeli zarzuty. Sąd Rejonowy w Leżajsku zdecydował, że obaj sprawcy pobicia najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

22 listopada br., dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu 29-letniego mieszkańca Leżajska. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że sprawcami pobicia było dwóch mężczyzn w wieku 32 i 28 lat, a do pobicia doszło w garażu, na posesji jednego ze sprawców. Z policyjnych ustaleń wynikało, że 29-latek spotkał się z mężczyznami, we wcześniej umówionym miejscu, gdzie wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie został zaatakowany przez jednego ze współbiesiadników, w wyniku czego przewrócił się na ziemię, gdzie następnie był uderzany rękoma i kopany przez obu mężczyzn. W związku z tym zajściem pokrzywdzony doznał licznych obrażeń.

Sprawcy zostali zatrzymani. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyznom zarzutów udziału w pobiciu. 28-latek nie przyznał się do zarzucanego mu czynu, odmówił również składania wyjaśnień. Drugi z mężczyzn przyznał się, a także złożył obszerne wyjaśnienia.

Postanowieniem Sądu Rejonowego w Leżajsku obaj mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

źródło: KPP Leżajsk


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)