REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Śmiertelne potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych!

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Komorowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący infiniti, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 50-letnią kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń, mieszkanka gminy Majdan Królewski, zginęła na miejscu.

Wczoraj około godz. 21, dyżurny kolbuszowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Komorowie, na drodze krajowej nr 9, na odcinku relacji Nowa Dęba – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowym infiniti, jadąc w kierunku Rzeszowa, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 50-letnią kobietę. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, piesza zginęła na miejscu

33-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował pojazdem nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Decyzją prokuratora został zatrzymany.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza oraz prokurator. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji.

KPP Kolbuszowa


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zderzenie busów na autostradzie! Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)

foto: OSP Szczepanów

Konwój wozów strażackich jedzie na Ukrainę! (VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

10-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)