REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca pijany

PODKARPACIE. Wyjaśniane są okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj, na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. Kierujący volkswagenem potrącił mężczyznę, który prawdopodobnie przeprowadzał rower na drugą stronę ulicy. Mimo udzielonej pomocy życia 83-latka nie udało się uratować.

Wczoraj przed godz. 15, na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku, na drodze wojewódzkiej nr 835, doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem, jadąc od Sieniawy w kierunku Przeworska, potrącił mężczyznę, który najprawdopodobniej przeprowadzał rower na drugą stronę ulicy. Niestety mimo reanimacji, życia 83-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego nie udało się uratować.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego volkswagenem. Mężczyzna miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. 69-latkowi została pobrana krew do badań. Mieszkaniec powiatu leżajskiego został zatrzymany.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ciało 83-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

zdjęcie podglądowe / archiwum policji

źródło: KPP Przeworsk


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Wypadek na ul. Królowej Bony. Duże utrudnienia w ruchu (VIDEO, ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

26-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)