REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Zderzenie tira z osobówką. Trzy osoby trafiły do szpitala, w tym dziecko

PODKARPACIE. Po zderzeniu osobowego seata i pojazdu ciężarowego z naczepą, do szpitali trafiły trzy osoby. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 9 w Chmielowie pod Tarnobrzegiem. Na chwilę obecną na tym odcinku droga zablokowana jest w obu kierunkach. Wprowadzono objazdy.

Do zdarzenia doszło przed godz. 9, na drodze krajowej nr 9 w Chmielowie pod Tarnobrzegiem. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 32-letni kierowca pojazdu ciężarowego z naczepą najechał na tył osobowego seata, który wjechał z drogi podporządkowanej na wiadukt. W wyniku zderzenia seat został zepchnięty na lewy pas drogi. Do szpitali w Rzeszowie i Tarnobrzegu trafiły trzy osoby ; 40-letnia kobieta kierujące seatem i 11-letnia pasażerka seata oraz 32-letni kierowca ciężarówki.

Policjanci ustalili, że 32-latek był trzeźwy. Na chwilę obecną na tym odcinku droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12. Wprowadzono objazdy od Rzeszowa przez Majdan Królewski następnie Baranów Sandomierski i Tarnobrzeg. Kierowcy jadący od Tarnobrzega proszeni są o kierowanie się na Baranów Sandomierski, Majdan Królewski i Rzeszów.

Apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

źródło: KMP Tarnobrzeg

foto: archiwum eSanok.pl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

13-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

no ta2022-10-13 11:32:15
0 0
No ta, wymusiła i zmuliła... to zdarza się nagminnie, a kamerkę mam, tylko odszukać i wysłać na komendę
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)