REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Znęcanie, narkotyki, znieważenie

PODKARPACIE. Policyjny dozór – to środek jaki zastosował prokurator wobec 35-letniego mieszkańca Niska. Mężczyzna odpowie nie tylko za znęcanie się nad osobą mu najbliższą, ale także posiadanie narkotyków i znieważenie funkcjonariuszy. Awanturnik został zatrzymany przez funkcjonariuszy zespołu patrolowo-interwencyjnego z niżańskiej komendy.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w sobotę w Nisku. Około godziny 20, do dyżurnego jednostki, zadzwoniła kobieta prosząc o pomoc w związku z awanturujący się, nietrzeźwym mężczyzną, który z nią mieszkał. Dojeżdżając na miejsce interwencji, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego spotkali mężczyznę, którego dotyczyło zgłoszenie. Wszedł on z domu z obawy przed konsekwencjami. Funkcjonariusze wspólnie z mieszkańcem Niska, pojechali do jego domu.

Mężczyzna był pobudzony, a na widok policjantów stał się jeszcze bardziej agresywny. Funkcjonariusze próbowali go uspokoić, jednak ten nie reagował na ich polecenia. Nie chciał też podać swoich danych i przez cały czas, znieważał policjantów, używając wobec nich słów wulgarnych. Dodatkowo, w ich obecności w dalszym ciągu groził zgłaszającej. Zanim mężczyzna został zatrzymany wyszło na jaw, że w miejscu zamieszkania posiadał substancje zabronione. Wstępne badania potwierdziły, że to marihuana.

35-letni mieszkaniec Niska odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków i znieważenie funkcjonariuszy, ale także za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

KPP Nisko


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

WETLINA, KALNICA. Wilk na placu zabaw. Łania zagryziona obok przedszkola! (VIDEO, DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

05-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)