REKLAMA
REKLAMA

POLSKA. Nie żyje młody strażak. Zawyją syreny w całym kraju

SANOK / PODKARPACIE / POLSKA. W niedzielę (7 sierpnia br.) w całej Polsce o godzinie 8:00 zawyją syreny. W ten sposób strażacy chcą upamiętnić śmierć swojego kolegi, który zginął w wypadku samochodowym, wracając z akcji.

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano.

W sobotę 6 sierpnia 2022 r. doszło do wypadku samochodu straży pożarnej wracającego z działań przy pożarze w m. Osła (woj. dolnośląskie). Samochodem jechało trzech strażaków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. W wyniku nieszczęśliwego wypadku jeden z funkcjonariuszy poniósł śmierć, a dwóch zostało rannych. Rodzinom strażaków udzielana jest niezbędna pomoc psychologiczna, a kierownictwo Komendy jest w stałym kontakcie z rodzinami — informuje Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej.

Bus uderzył w barierę energochłonną. Trzy osoby zostały poszkodowane. Niestety jednej z nich, 35-latka, nie udało się uratować — powiedział RMF24.pl mł. asp. Krzysztof Marcjan z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Zawyją syreny w całym kraju

Jak informuje Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, jutro rano o godzinie 8:00 we wszystkich jednostkach PSP zostaną włączone sygnały świetlno-dźwiękowe i minutą ciszy zostanie oddamy hołd zmarłemu strażakowi.

 
 

 

 

 

 
źródło: Red., RMF24.PL, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej /FB


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

06-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

syreny w całym kraju?! ?!!!2022-08-07 01:07:41
0 0
szkoda, że syreny nie zawyły 11 lipca w rocznicę ukraińskiego ludobójstwa.... Co to ma być?! Szkoda że nie wyją z powodu 100 000 nadmiarowych zgonów z zaniedbań służby zdrowia. Co to ma być ?! Monopol na syreny? Esanoku co wy robicie? "jeden z funkcjonariuszy poniósł śmierć, a dwóch zostało rannych. " kto wam płaci za bycie pudłem rezonansowym dla tak nieistotnych wiadomości!!!!
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)