REKLAMA
REKLAMA

Pomóżmy sanockim sportowcom walczyć o awans!

Sanocki Klub Tenisowy – sekcja Tenisa Stołowego zwraca się do Was z ogromną prośbą o finansowe wsparcie Naszej sekcji , które zostanie przeznaczone na zakup sprzętu, wyposażenia hali oraz wyjazdów na mecze III ligi tenisa stołowego. Klub liczy prawie 30 zawodników szkoląc bezpłatnie młodzież z Sanoka oraz okolic. Zajęcia odbywają się od 2 do 4 razy w tygodniu.

Nasi reprezentanci będą występować w 4 drużynach reprezentując 3 oraz 5 ligę tenisa stołowego. Tenisiści sanockiej sekcji reprezentują również Sanok w rozgrywkach indywidualnych – bardzo wysoko klasyfikowany Miłosz Wanielista (6 miejsce w województwie indywidualnie, 3 miejsce w grze podwójnej) czy też Marian Nowak, który zdobył w swojej kategorii wiekowej tytuł mistrza województwa.

KAŻDA ZŁOTÓWKA ZOSTANIE PRZEKAZANA NA CELE STATUTOWE (WYPOSAŻENIE ORAZ KOSZTY UTRZYMANIA DRUŻYN) – przejdź do zbiórki.

Sanocki Klub Tenisowy to klub z ponad 45 letnią tradycją w tenisie z wpisem do KRS o nr 0000296240. Wychowankami naszego klubu są znani w tenisowym gronie: Grzegorz Adamiak (wieloletni zawodnik ekstraklasy, I ligi oraz trener reprezentacji Polski grup młodzieżowych), Dariusz Lasek oraz Mariusz Haduch. Zawodnicy którzy na przełomie lat 80/90 stanowili o mocy sanockiego tenisa i awansowali do II ligi (obecnie poziom I-ligowy). Udało się to dzięki wsparciu serdecznych Sanoczan.

Koszty utrzymania takiej drużyny są bardzo wysokie. Sprzęt dla jednego tenisisty na sezon wraz z wymiennymi okładzinami kosztuje w granicach 700-1500 zł, każda piłeczka treningowa to koszt ok. 6 zł. Wyjazdy dla 4 drużyn od Ustrzyk po Dębicę to około 5 tysięcy złotych, nie licząc licencji klubowych, diet oraz kosztów trenerów. Chcielibyśmy wyposażyć naszych zawodników w sprzęt najwyższej klasy który pozwoli w przyszłości tworzyć II czy też I ligowy zespół.

Dlatego każda wpłacona „złotówka” zostanie przeznaczona na wydatki utrzymania klubu. Od siebie gwarantujemy że dokonamy wszelkich starań w walce o II ligę. Zdajemy sobie sprawę iż ciężko będzie Nam zebrać zakładanej kwoty lecz Prosimy Was o wsparcie, które pomoże Sanoczanom (prawie 40 tysięczne miasto) grać na 2 ligowych parkietach tak jak Krosno, Jarosław, Rzeszów czy też Kraków, Nowy Targ.

26-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)