REKLAMA
REKLAMA

Poruszający FILM opublikowany przez prezydenta Zełenskiego. „Wygramy. UKRAINA będzie wielka!”

Poruszający FILM opublikowany przez prezydenta Zełenskiego. „Wygramy. UKRAINA będzie wielka!”

POLSKA / UKRAINA. Świat obiega najnowszy klip zaprezentowany w mediach społecznościowych przez prezydenta Ukrainy Wołodymira Zełenskiego. Wiele w nim poruszających scen i dramatycznych obrazów, które przyniosła wojna przez 25 dni. Konkluzja wlewa jednak nadzieję w serca walczących Ukraińców. – Wygramy. Będą nowe miasta. Będą nowe marzenia. Będzie nowa historia. Będzie, nie ma wątpliwości. A ci, których straciliśmy, zostaną zapamiętani. I znowu zaśpiewamy, i będziemy świętować na nowo – napisał prezydent zaatakowanej przez Rosję Ukrainy.

Film został opublikowany na oficjalnym profilu prezydenta Ukrainy Wołodymira Zełenskiego.

W pierwszej części prezydent wspomina o najczarniejszych stronach wojny, zniszczeniach i śmierci cywilów, w tym dzieci. Zaprezentowane są dramatyczne sceny, które w ostatnich dniach zaszokowały niemal cały świat. Zełensky mówi w języku angielskim.

„Było”. Proste słowo, używane na co dzień, ale dla nas nie jest takie proste, ponieważ teraz, Ukraińcy nie mogą powiedzieć „było”, bez zalania się łzami. To był mój dom. To był mój przyjaciel. To był mój pies. To był mój samochód. To była moja praca. A to był mój ojciec… I to była moja córka. Miliony świeżych ran, które krwawią. Rosja pogrążyła Ukrainę we krwi, łzach i ciałach dzieci. Ale jest jedna rzecz, której Rosja nie rozumie. „Było” to słowo, które opisuje jej losy. A my, Ukraińcy, wiemy, co nadejdzie wkrótce – przekazuje Zełenski.

W drugiej części, Zełensky zapewnia, że Ukraina zwycięży, że podniesie się po strasznych ciosach wymierzonych przez Rosję. Mówi o zwycięstwie i odbudowie kraju.

Wygramy. Będą nowe miasta. Będą nowe marzenia. Będzie nowa historia. Będzie, nie ma wątpliwości. A ci, których straciliśmy, zostaną zapamiętani. I znowu zaśpiewamy, i będziemy świętować na nowo – napisał prezydent Ukrainy.

Tak, Ukraina była piękna. Ale teraz stanie się wspaniała, wielka Ukraina – mówi Wołodymir Zełenski.

screen z filmu

źródło: Red., Wołodymir Zełenski – Fb

foto nagłówek: screen z filmu

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Policyjny pościg za młodą kobietą. Zderzenie z radiowozem! (VIDEO, ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

21-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)