REKLAMA
REKLAMA

Pożar budynku mieszkalnego. Rodzina straciła dach nad głową (ZDJĘCIA)

RÓWNE/ PODKARPACIE. W sobotę tj. 15.01.2022 r. w godzinach wieczornych w miejscowości Równe doszło do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego, w którym przebywali mieszkańcy. Na szczęście zdołali się w porę ewakuować.

W sobotni wieczór o godzinie 21:47 jednostka OSP KSRG Równe dostała zgłoszenie dotyczące pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Równe.

W dniu 15.01.2022 r. o godz. 21:47 zostaliśmy zadysponowani do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego na ul. Długiej w naszej miejscowości– relacjonują strażacy OSP KSRG Równe na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Budynek został całkowicie objęty ogniem, strażacy z powodu szybko rozprzestrzeniającego się ognia oraz zawalenia się części budynku mieli utrudnioną akcję gaśniczą, jednak ogień udało się opanować.

Podczas zabezpieczania mienia wewnątrz budynku w jednym z pomieszczeń znaleziono małego psa, który został wyniesiony na zewnątrz i przekazany opiekunom. Po opanowaniu ognia przystąpiono do rozbiórki resztki dachu oraz wyrzucaniu i przelewaniu nadpalonego siana znajdującego się na strychu– informują strażacy.

Działania na miejscu zdarzenia trwało do godziny 4:00.

Jednostki biorące udział w akcji:
– JRG Krosno
– OSP KSRG Równe
– OSP KSRG DUKLA
– OSP Wietrzno
– OSP Jasionka
– Policja

źródło: OSP KSRG Równe- fb, OSP Wietrzno- fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pożar garażu. Spłonęły pojazdy. Ogromne straty! (FOTO)


ZOBACZ RÓWIEŻ: Uczestnicy manifestacji w Rzeszowie: Mamy dość CHORYCH PROCEDUR! Walczymy o DZIECI i WNUKI! Rządzący mają słuchać ludzi, nie DZIELIĆ!
tvPolska.pl

17-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)