REKLAMA
REKLAMA

REGION. Groźny wypadek. Zmiażdżony przód dostawczaka. Kierowca nieprzytomny (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Do groźnego wypadku doszło w niedzielę około godziny 21:00 na drodze wojewódzkiej 993 w Nowym Żmigrodzie na ulicy Dukielskiej. Kierowca samochodu dostawczego przewożącego pomidory, nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w betonowy przepust. Aby wyciągnąć z pojazdu nieprzytomnego mężczyznę, strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych w celu rozgięcia blachy. Kierowca został przetransportowany do szpitala. Strażacy publikują zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 21:00 na drodze wojewódzkiej 993 w Nowym Żmigrodzie na ulicy Dukielskiej.

Dostawczak przewożący pomidory w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przepust. Samochód został poważnie uszkodzony. Strażacy, aby dostać się do poszkodowanego, musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Kierowca był nieprzytomny. W poważnym stanie przetransportowano go do szpitala.

Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.

foto nagłówek (8): OSP Nowy Żmigród – Fb

AKTUALIZACJA.

Informacje z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj, na ulicy Dukielskiej w Nowym Żmigrodzie. Kierujący ciężarowym iveco zjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Poszkodowany obywatel Rumunii z poważnymi obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.

Wczoraj, około godziny 21, na ulicy Dukielskiej w Nowym Żmigrodzie doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 51-letni obywatel Rumunii. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że kierujący ciężarowym iveco jadąc ulicą Dukielską w kierunku Dukli, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, a następnie do przydrożnego rowu zatrzymując się na betonowym przepuście. Poszkodowany 51-letni obywatel Rumunii z poważnymi obrażeniami został przetransportowana do jasielskiego szpitala, gdzie pozostaje pod opieką lekarzy.

Policjanci ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie.

pw

foto (3): KPP Jasło

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Czołowe zderzenie w Uhercach. Ciężko ranne 13-letnie dziecko (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)