REKLAMA
REKLAMA

REGION. Pożar w zakładzie pracy. Zapaliła się maszyna (ZDJĘCIA)

JASŁO / PODKARPACIE. Wczoraj tj. 27 stycznia br., doszło do wybuchu pożaru w jednym z jasielskich zakładów pracy. Zapaliła się maszyna do cięcia polietylenu. 

W czwartek, przy ulicy Towarowej w firmie Gamart, zajmującej się sprzedażą materiałów dla budownictwa z branży tworzyw sztucznych wybuchł pożar. Jak się okazało, zapaliła się maszyna do cięcia polietylenu na hali produkcyjnej.

27.01.2022 roku o godzinie 9.42 nasza jednostka została zadysponowana do pożaru na hali magazynowej jednej z firm przy ulicy Towarowej w Jaśle – relacjonują strażacy OSP KSRG Warzyce na swoim profilu w mediach społecznościowych. – Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do zapłonu maszyny do cięcia polietylenu – dodają.

Z powodu dużego zadymienia strażacy musieli pracować w sprzęcie ochrony układu oddechowego.

W akcji wzięło udział 6 zastępów straży pożarnej z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle oraz 3 zastępy OSP. Pożar udało się szybko opanować, dzięki czemu nie wyrządził większych szkód.

źródło: OSP KSRG Warzyce; KP PSP w Jaśle

ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Pożar wielorodzinnego domu w Ropience. ZDJĘCIA z akcji strażaków

28-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)