REKLAMA
REKLAMA

REGION: Tragedia na drodze. Zginęły dwie osoby

Wyjaśniane są okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem, w miejscowości Półsieraków, w powiecie niżańskim. Kierujący bmw prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. W zdarzeniu zginęło dwóch pasażerów bmw.

Wczoraj, kilka minut po godz. 20, dyżurny z Niska otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Półsieraków, w powiecie niżańskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-latek kierujący bmw, na nieoświetlonym odcinku drogi, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Samochodem podróżowało cztery osoby – trzech mężczyzn i kobieta.

W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosło dwóch pasażerów bmw, obaj w wieku 27-lat. Do szpitala na badania trafił kierujący bmw i 20-letnia pasażerka. Od obojga została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających.

Po udzielonej pomocy zarówno mężczyzna jak i kobieta zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności tego wypadku.

Na miejscu pracowali niżańscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji

KPP Nisko


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Pożar turbiny wiatrowej! (ZDJĘCIA)

04-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)