REKLAMA
REKLAMA

Rusza III edycja rowerowego wyzwania „Bądź aktywny z VIVO!”

KROSNO / PODKARPACIE. Mamy półmetek wakacji, a to oznacza, że już czas na kolejną edycję akcji „Bądź aktywny z VIVO! ”. Od 1 sierpnia znów każdy rowerzysta będzie mógł gromadzić punkty oraz bonusy za przebyte kilometry. Na koniec wyzwania za uzyskane wyniki czekać będą atrakcyjne nagrody.

III edycja wyzwania rowerowego „Bądź Aktywny z VIVO!” jest kontynuacją poprzednich dwóch edycji akcji, w których uzyskane zostały znakomite rezultaty. W 2020 i 2021 roku uczestnicy wyzwania zanotowali blisko 12 000 przejazdów, podczas których pokonali ponad 160 tys. kilometrów, zgarniając przy tym setki nagród.

Zasady wyzwania
Aby wziąć udział w wyzwaniu, należy zarejestrować się w specjalnej aplikacji – Activy. Każdy uczestnik wyzwania ma szansę na zdobycie nagród w dwóch 14-dniowych etapach oraz Klasyfikacji Generalnej. Rywalizacja podzielona jest na dwie kategorie: męską i damską, a minimalna długość punktowanej trasy będzie wynosić 1,5 km. Za każdy kilometr rowerzyści i rowerzystki otrzymają 2 punkty, które wzbogacić będzie można o atrakcyjne bonusy. Punkty bonusowe można otrzymać m.in. za kolejne aktywne dni z rzędu oraz wizytę w ciekawych miejscach na mapie regionu (wskazanych w aplikacji). Aby punkty zostały zaliczone, start lub zakończenie przejazdu musi mieć miejsce w odległości do 50 km od VIVO! Krosno.

Poznawaj swój Region i zdobywaj punkty bonusowe
W ramach tegorocznej edycji w całym regionie zaznaczonych zostało 15 atrakcyjnych miejsc. Za odwiedzenie każdego z nich uczestnik otrzyma aż 40 punktów bonusowych, a zaliczenie wszystkich lokalizacji na mapie będzie równało się ze 100 bonusowymi punktami.

Czas trwania wyzwania
Wyzwanie jest podzielone na dwa etapy i trwać będzie w dnach 1-28 sierpnia 2022.
• I etap: 1-14.08.2022
• II etap: 15-28.08.2022

Nagrody
W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, uczestnicy wyzwania mogą wygrać cenne nagrody. W każdym etapie, dla pięciu pierwszych osób w każdej kategorii, przewidziano Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 200 zł. Z kolei za miejsca 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 uczestnicy otrzymają Karty Podarunkowe VIVO! o wartości 100 zł. Na zwycięzców Klasyfikacji Generalnej, czekać będą Karty Podarunkowe VIVO! w wysokości kolejno 1 000 zł, 700 zł i 500 zł.

Zgromadzone punkty można wymienić na bieżąco na ciekawe nagrody umieszczone w aplikacji Activy. Wśród nich są:
• nocleg dla 2 osób w ekskluzywnym apartamencie wraz z romantyczną kolacją w Centrum Konferencyjno-Bankietowym „Szklane Lniane”;
• voucher na klimatyczne SPA do Pałacu Polanka w Krośnie;
• karnety do kina Helios;
• karnety na kręgielnie do Eurogym;
• bilety do parku linowego, na siłownię, baseny;
• plecaki turystyczne;
• słoiki zdrowego miodu;
i wiele innych.

Szczegóły akcji na: https://vivokrosno.activy.app/pl/

Partnerzy akcji:
1. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
2. Pałac Polanka w Krośnie
3. Xtreme Fitness Gyms
4. Olimp Store
5. Eurogym Krosno
6. Kino Helios

Zapraszamy do udziału!

źródło: materiały nadesłane

03-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)