REKLAMA
REKLAMA

Sabina osierociła trójkę małych dzieci. Rodzina prosi o pomoc

Tragedia kobiety i jej rodziny zaczęła się dwa miesiące po narodzinach córeczki Zosi. Diagnoza – nowotwór złośliwy. – Rodzina zaczęła toczyć, jak się okazało, nierówną walkę z wrogiem. Batalia trwała 4 miesiące. Niestety dnia 20.08.2022 r. nastąpiło najgorsze – Sabina odeszła — czytamy w opisie zbiórki zorganizowanej przez rodzinę i przyjaciół zmarłej. Kobieta osierociła trójkę dzieci, najmłodsza Zosia ma 6 miesięcy. Rodzina prosi o pomoc.

LINK DO ZBIÓRKI: KLIKNIJ

Jako rodzina i przyjaciele naszej kochanej Śp. Sabiny, która osierociła trójkę małych dzieci (Franio 6 lat, Adaś 2,5 roku, Zosia 6 miesięcy), chcielibyśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć rodzinę w tej jakże trudnej sytuacji.

Dla nich skutki utraty Mamy, odczuwalne będą przez całe życie. Mama już ich nie przytuli, nie opowie bajki na dobranoc, nie odprowadzi do przedszkola, szkoły, nie zobaczy pierwszych kroków córki. Razem z Nią odeszła matczyna troska i rodzinne ciepło, które tak pielęgnowała – czytamy w opisie zbiórki.

– Tragedia rodziny zaczęła się 2 miesiące po narodzinach Zosi – diagnoza nowotwór złośliwy. Rodzina zaczęła toczyć, jak się okazało, nierówną walkę z wrogiem. Batalia trwała 4 miesiące. Niestety dnia 20.08.2022 r. nastąpiło najgorsze – Sabina odeszła. Dzisiaj Jej malutkie dzieci muszą nauczyć się żyć bez najukochańszej osoby w życiu, bez Mamy. Jak wytłumaczyć im, że już nigdy nie zobaczą Jej uśmiechu, jak wytłumaczyć, że brutalny los zabiera tych, którzy są tak bardzo potrzebni. Na te i na wiele innych pytań nie otrzymamy odpowiedzi.

Dziś rodzeństwu i pogrążonemu w żałobie mężowi pozostało wsparcie najbliższej rodziny i przyjaciół, którzy stają na głowie, by rzeczywistość, choć wciąż nie do zaakceptowania, była na tyle dobra, by móc przeżyć każdy kolejny dzień. Każde wsparcie będzie dla tych dzieci szansą na lepszą przyszłość. Nikt nigdy nie zastąpi im Mamy, ale wspólnie możemy im pokazać, że mimo ogromnej tragedii, która ich dotknęła, świat może być jeszcze dobry, może nabrać barw. Z pewnością minie wiele czasu, zanim się to stanie, ale z Waszą pomocą jutro tych dzieci może być lepsze — czytamy w opisie zbiórki.

 

LINK DO ZBIÓRKI: KLIKNIJ

źródło: zrzutka.pl
foto: zrzutka.pl

22-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Abc2022-08-23 12:24:15
0 0
To nie żadne oszustwo. Słyszałam o tej rodzinie 2 dni temu. Ta kobieta zmarła na raka, zostawiając troje małych dzieci. Bardzo współczuję mężowi i dzieciom. Żadne pieniądze nie zwrócą dzieciom mamy, ale dadzą tatowi czas aby się pozbierać i uporać z bieżącymi potrzebami
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)