REKLAMA
REKLAMA

Sadzonki kwiatów, nasiona łąki kwietnej i ekologiczne podpałki w prezencie od PSONI i VIVO! Krosno

KROSNO / PODKARPACIE. Dbanie o naturę nie musi wiązać się z wyrzeczeniami, a wręcz przeciwnie, procentuje korzyściami. 28 maja, w ramach proekologicznej akcji „Rośniemy z VIVO!”, Centrum Handlowe oraz Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Krośnie będą rozdawać sadzonki kwiatów, nasiona łąki kwietnej, a także ekologiczne podpałki do grilla.

Co należy zrobić, aby w ramach akcji „Rośniemy z VIVO!” odebrać ekologiczne pakiety? Wystarczy w sobotę, 28 maja, w godzinach 10.00-18.00 przynieść ze sobą do VIVO! Krosno min. 20 zużytych baterii lub 50 plastikowych nakrętek oraz wrzucić je do wyznaczonych pojemników, a w prezencie otrzymamy jeden z 350 ekologicznych zestawów składających się z:

  • 3 różnokolorowych sadzonek pięknych kwiatów – „Aksamitek”;
  • paczki nasion łąki kwietnej;
  • 3 ekologicznych podpałek do grilla (wykonanych ręcznie przez podopiecznych PSONI).

Akcja „Rośniemy z VIVO!” ma nie tylko wymiar ekologiczny ale także charytatywny. Warto bowiem podkreślić, że biorąc udział w wydarzeniu nie tylko zadbamy o środowisko naturalne, ale również wspieramy lokalną fundację Fundację Dotyk Anioła. Wszystkie zebrane tego dnia nakrętki trafią bowiem do ww. Fundacji, a następnie koszt ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele statutowe organizacji.

Czym zajmuje się Fundacja Dotyk Anioła?

Fundacja zajmuje się niesieniem pomocy holistycznej osobom obłożnie chorym, niezdolnym do samodzielnej egzystencji i ich rodzinom w środowisku domowym. W ramach swojej działalności świadczy chorym (i ich rodzinom) fachową pomoc medyczną, finansową w realizacji recept, jak również wspiera ich najbliższych.

Akcja odbędzie się 28 maja w godz. 10.00 – 18.00.

Partnerami wydarzenia są:

  • Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Krośnie,
  • Fundacja Dotyk Anioła.

Serdecznie zapraszamy!

materiały nadesłane

24-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)