REKLAMA
REKLAMA

Samuraj Sanok nie zwalnia tempa. Kolejne sukcesy! (VIDEO, ZDJĘCIA)

Samuraj Sanok nie zwalnia tempa. Kolejne sukcesy! (VIDEO, ZDJĘCIA)

W ubiegłym tygodniu zawodnik Samuraj Trans-San Sanok wygrał kolejny turniej bokserski. Tym razem wyjazd był daleki, bo turniej odbył się w Opolu. Adam Tutak swoją walkę w kategorii do 92 kg stoczył z zawodnikiem Chemika Kędzierzyn Koźle Kamilem Krysiakiem, która zakończył jednogłośnym zwycięstwem wygrywając turniej w 3 rundzie. Zawodnik z Kędzierzyna był liczony dlatego werdykt sędziowski nie pozostawił wątpliwości.

Następnym wydarzeniem z udziałem Adama Tutaka było podpisanie profesjonalnej umowy między klubem, a zawodnikiem, która reguluje zasady współpracy i daje zawodnikowi duże możliwości, a na celu ma prowadzenie do zawodowstwa, gdzie już 1 października na Gali Carpatian Warriors w Rzeszowie Adam stoczy swoją pierwszą walkę zawodową.

Jest to pierwsza tego typu umowa w historii naszego miasta podpisana w Kancelarii Notarialnej Kamila Mazurkiewicza w Brzozowie przy obecności zawodnika oraz prezesa klubu Marcina Solarza i v-ce prezesa Artura Szychowskiego.

Dużo się dzieje w kwestiach sportowych a już w ten weekend w Dębicy Adam Tutak wystartuje w kolejnym turnieju. Jego przeciwnikiem będzie bardzo mocny zawodnik, który na koncie ma już kilka walk zawodowych.

TRZYMAJCIE KCIUKI!

materiały nadesłane

10-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)