REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy zawodnicy na podium w turnieju o Puchar Prezesa OZPN Krosno! (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Zawodnicy Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok reprezentowali Powiat Sanocki w turnieju o Puchar Puchar Prezesa OZPN Krosno, który odbył się ubiegłą sobotę w mieście szkła.

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie był organizatorem XXXI turnieju o Puchar Prezesa OZPN Krosno. Zawody odbywały się w Krośnie, 5 lutego, a do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. Sanok reprezentowany był przez Akademie Piłkarską WIKI Sanok, która stanęła na trzecim miejscu podium, tuż za drużyną reprezentującą powiat Grodzki Krosno oraz Powiat Jasielski.

Składy drużyn zbudowane były z zawodników urodzonych w 2010 roku i młodszych, a system gry opierał się na rozgrywkach ”każdy z każdym”.
W skład drużyny naszego powiat, prowadzonej przez  trenera Mariusza Sumara, weszło 10 zawodników.

W składzie Powiatu Sanockiego pod wodzą trenera Mariusza Sumara wystąpiło 10 naszych reprezentantów takich jak Rafał Duży, Paweł Koczera, Oliwier Rygiel, Jakub Szczurzydło, Patryk Biskup, Mikołaj Juszczyk, Gabriel Dufrat, Marcel Przybyłowicz, Jakub Drwięga, Patryk Hoksa – czytamy we wpisie w mediach społecznościowych Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok.

Zawodnicy z Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok, reprezentujący Powiat Sanocki, zdobyli również nagrody indywidualne. Tytuł Najlepszego Bramkarza turnieju powędrował do Rafała Dużego, natomiast Mikołaj Juszczyk otrzymał nagrodę za Najlepszego Zawodnika drużyny.

Brawo drużyna – pogratulował w mediach społecznościowych zawodnikom i trenerowi klub.

 
źródło: Red., Akademia Piłkarska WIKI Sanok/ fb, materiały nadesłane

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Sanoccy łyżwiarze znów triumfują! Gratulujemy! (ZDJĘCIA)
Sanoccy łyżwiarze z workiem medali. Wielkie brawa! (ZDJĘCIA)

07-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)