REKLAMA
REKLAMA

SANOK / BIESZCZADY: Ostatnie godziny aukcji WOŚP!

Jeszcze tylko dzisiaj można licytować przedmioty na Allegro Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP i w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę tegorocznej zbiórki, która w tym roku poświęcona jest dziecięcej okulistyce.

Do tej pory za pomocą aukcji Allegro Bieszczadzki Sztab WOŚP zebrał już prawie 20 tysięcy złotych. Aktualnie można licytować ponad 180 przedmiotów i usług.

Jedną z najciekawszych jest aukcja, na której można wylicytować certyfikowaną grafikę Zdzisława Beksińskiego podarowaną przez Muzeum Historyczne w Sanoku. Aktualna cena to 10 000 złotych!

Można też licytować zwiedzanie Muzeum Historycznego w Sanoku z dyrektorem placówki, Jarosławem Serafinem, który osobiście oprowadzi zwycięzcę aukcji po muzealnych zbiorach, a potem zaprosi na kawę i rozmowę na temat twórczości Zdzisława Beksińskiego.

Na innej aukcji można wylicytować Fiata Seicento Young (rocznik 1999). Jest to samochód, którym w latach 1999 – 2020 jeździł Janusz Szuber, urodzony i mieszkający w Sanoku wybitny polski poeta. Wiele pięknych wierszy nawiązuje do bieszczadzkich i sanockich wędrówek Janusza Szubera odbywanych w tym skromnym pojeździe, który poeta bardzo lubił, o który dbał i nie chciał wymieniać na nowszy model.

Można też licytować dzień ze strażakami OSP Niebieszczany. Zwycięzca lub zwycięzcy aukcji, będą mogli zobaczyć jak „od kuchni” wygląda praca strażaka ochotnika, zwiedzić jednostkę w Niebieszczanach, usiąść za kierownicą wozu strażackiego, zobaczyć jak działa specjalistyczny sprzęt ratowniczy, a także przymierzyć strażacki mundur, przejechać się wozem strażackim lub quadem po okolicy – wszystko oczywiście pod czujnym okiem strażaków ochotników.

Dla zwolenników nieco mocniejszych wrażeń jest dzień z Bieszczadzką Bandą. Zwycięzca spędzi dzień w Bieszczadach zakończony wspólnym ogniskiem z grupą quadową Bieszczadzka Banda.

Jest też coś dla sympatyków drużyny Ciarko STS Sanok, to grupowe zdjęcie drużyny z podpisami zawodników podarowane na aukcję WOŚP przez Stowarzyszenie Klubu Kibica Sanockiego Hokeja.

Są też karnety na rodzinne zwiedzanie nowo powstałego Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu, które stanowi jedną z największych atrakcji turystycznych w Zagórzu, gadżety związane z kultowym serialem „Wataha” i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy oraz prace plastyczne uczestników zajęć w Pracowni Kreatywności „Kreatywnia” w Sanoku.

LINK DO AUKCJI https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Sanok

źródło: Bieszczadzki Sztab WOŚP

14-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)