REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Darek chce znów bawić się z dziećmi! POMÓŻMY!

SANOK / PODKARPACIE. Historię Draka już przedstawialiśmy na naszym portalu. Nagłe zatrzymanie akcji serca i niedotlenienie mózgu sprawiły, że młody mężczyzna wymaga żmudnej rehabilitacji. Ma dla Kogo walczyć. Niestety turnusy nie są finansowane. A przynoszą ogromne efekty. Stąd nasza kolejna prośba o wspólną pomoc Darkowi z Sanoka!

– Darek wrócił z ośrodka rehabilitacyjnego w maju 2021 i od tamtej chwili przebywa w domu. Pobyt w domu z rodziną i dziećmi daje mu siłę do dalszej walki. Darek nadal ma rehabilitację, niestety jest to tylko kilka godzin w tygodniu, a jak sam twierdzi, czuje się na tyle silny, aby dostać porządny wycisk. Wcześniej pytany o turnus rehabilitacyjny był na nie. Teraz? Zdecydowanie tak! – podkreślają członkowie rodziny.>>>LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ<<<

>>>LICYTACJE DLA DARKA – KLIKNIJ<<<Darek komunikuje się za pomocą ruchów głowy. Dzięki tej wypracowanej metodzie rodzina może dowiedzieć się od niego wielu rzeczy – chociażby jak się czuje, czy coś go boli, czy wie, jaki jest dzień oraz wypytać o jego potrzeby.

– Nawiązuje również kontakt wzrokowy, wykonuje polecenia. Świadomy kontakt jest nim cały czas. Wszystko wie, słyszy, czuje… Ale wciąż jest zamknięty w swoim ciele.

Kolejne badanie EEG głowy wykazało, że jest poprawa od zeszłego roku. Chociaż początek tego roku nie zwiastował takich zmian (ciężki covid, szpital, zapalenie płuc…), Darek stał się silniejszy! Na tyle silny, aby walczyć o swoją sprawność… Dla siebie, dzieci… – przekazują najbliżsi Darka. 

Każdy ma marzenia, nasze często wydają się wyimaginowane i nierealne, ale jego jest bardzo proste. Chce być znowu tatą dla Hani i Filipa, chce ich przytulić, pobawić się i dać im po prostu siebie, takiego, jakim jeszcze tak niedawno był.

– Dlatego wierzymy, że z nami jesteście i po cichu bardzo liczymy na wasze małe-wielkie wsparcie. Dla Darka to ogromna szansa, takie turnusy rehabilitacyjne potrafią naprawdę wiele, a on ze swoją wolą walki jest w stanie osiągać kolejne postępy! Tylko trzeba mu w tym pomóc… Prosimy, niech to będzie po raz kolejny nasz wspólny cel!

Dobro zawsze zwraca. Za każdą złotówkę, udostępnienie bardzo dziękujemy! – prosi rodzina młodego mężczyzny. >>>LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ<<<

>>>LICYTACJE DLA DARKA – KLIKNIJ<<<25-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)