REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Droga w centrum miasta zablokowana. Spore korki (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zablokowana jest ulica Kościuszki w Sanoku począwszy od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza. Ma to związek z zapowiadaną przez SPGK przebudową sieci wodociągowej w pasie drogowym ulicy Kościuszki w Sanoku. W centrum miasta występują spore utrudnienia, tworzą się korki. Spóźnienia notują kolejne autobusy MKS.

O zapowiadanych i koniecznych do przeprowadzenia remontach SPGK informowało tutaj:

SPGK: Przebudowa sieci wodociągowej. Wystąpią przerwy w dostawie wody

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że od dnia 19.09.2022r. (poniedziałek) zostaną rozpoczęte roboty związane z przebudową sieci wodociągowej w pasie drogowym ulicy Kościuszki w Sanoku – czytamy na wstępie komunikatu.

Prace mają być przeprowadzane dwuetapowo. W poniedziałek rozpoczęła się pierwsza część remontu.

– Etap I (od skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Sikorskiego): planowany termin realizacji od 19.09.2022r. do 07.10.2022r.
– Etap II (od skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Mickiewicza do skrzyżowania ul. Kościuszki z ul. Sienkiewicza): planowany termin realizacji od 10.10.2022r. do 30.11.2022r.

W centrum miasta pojawiły się tablice informujące o objazdach.

Tworzą się korki. Szczególnie nasilone w okolicach ronda Beksińskiego. W najbliższych dniach warto przygotować się do podróży i skorzystać z objazdów.

Szczegóły objazdów dostępne na stronie SPGK:
https://spgk.com.pl/2022/09/13/przebudowa-sieci-wodociagowej-w-pasie-drogowym-ulicy-kosciuszki-w-sanoku-19-09-2022r-30-11-2022r/

Roboty będą prowadzone zgodnie z opracowanym i zatwierdzonym projektem zmiany organizacji ruchu przy całkowitym zamknięciu ww. odcinków drogi dla ruchu kołowego. Prosimy kierowców o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania – apeluje SPGK.

 

źródło: Red., SPGK

19-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)