REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Lekarze nie przyjmują i nie wypisują recept!

SANOK / PODKARPACIE. Początek roku przyniósł niemiłe zaskoczenie dla pacjentów, którzy chcą dostać się do lekarza rodzinnego lub potrzebują leków na receptę.

W Sanoku funkcjonują trzy przychodnie zdrowia Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Sanoku. W sumie leczy się w nich ponad 26 tys. pacjentów, głównie mieszkańców Sanoka.

Sytuacja z nie przyjmowaniem pacjentów przez lekarzy rodzinnych ma miejsce w miejskich przychodniach zdrowia, zarówno tej przy ulicy Jana Pawła II, jak i na Błoniach. Nieco lepiej sytuacja wygląda w przychodni przy ulicy Sobieskiego. 

Okazuje się, że lekarze nie złożyli wniosków o zatrudnienie na 2022 rok na kontrakty w przychodniach.

O komentarz poprosiliśmy Aleksandra Korobczenko, dyrektora Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zespołu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Sanoku. Dyrektor prosił o kontakt po godzinie 18. Z racji tego, że do tej godziny przyjmuje pacjentów.

Grafika poglądowa

Do sprawy powrócimy!ZOBACZ RÓWNIEŻ:

UWAGA Ustawa 1846 to narzędzie ludobójstwa! Czas stawić opór! / tvPolska.pl

04-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

w Chinach2022-01-05 00:10:07
0 0
w CHRL lekarz ma płacone jak wyleczy człowieka a w Sanoku jak nie przyjmie pacjenta. My wam już lekarze dziękujemy. Przyjadą następcy z Ukrainy prywatnie albo z Chin, bo rynek zdrowia też nie znosi próżni. Baj Baj , nie wracajcie !!! Adios !!! Ciao !!!
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)