REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Miasto postawiło słupek. Musiała interweniować policja (ZDJĘCIA)

SANOK /PODKARPACIE. Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sanoku prowadzi czynności w sprawie interwencji podjętej na ul. Karola Zaleskiego. Chodzi o głośną sprawę zablokowania przez miasto jednego z dwóch dojazdów do domu mieszkańca Sanoka.

Do interwencji doszło 4 stycznia 2022 roku. W tym dniu mieszkaniec Sanoka poinformował w mediach społecznościowych, że na drodze stanowiącej dojazd do jego posesji miasto postawiło słupek, który zablokował mu przejazd. To doprowadziło do eskalacji konfliktu, którego podłożem były sąsiedzkie animozje. Mieszkaniec, któremu miasto zablokowało dojazd zaczął działać na własną rękę. Musiała interweniować policja.

Jak relacjonuje portalowi eSanok.pl kom. Monika Hędrzak, rzecznik prasowy KPP w Sanoku, koło godziny 15.30 KPP w Sanoku otrzymała zgłoszenie dotyczące tym razem zastawionego wjazdu na prywatną posesję. Blokowały go dwa pojazdy osobowe marki fiat i ford. W trakcie interwencji doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że pieszy rzucił się pod cofającego jeepa. Zdarzenie zostało nagrane przez videorejestator znajdujący się w radiowozie. Funkcjonariusze sporządzili dokumentację oraz zabezpieczyli przedmiotowe nagranie, a wjazd na posesję został odblokowany. Słupek blokujący przejazd, od którego wszystko się zaczęło, pozostał natomiast na swoim miejscu.

10-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)