REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Potrącenie pieszego. Kierująca zgasiła światła i odjechała! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Do naszej redakcji zgłosił się 56-letni mieszkaniec Wójtostwa. Kilka dni temu został on potrącony przez samochód osobowy. Uderzył głową w szybę i upadł na jezdnię. Kierująca pojazdem zgasiła światła i odjechała z miejsca zdarzenia. Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia.

Do wypadku doszło w ubiegły czwartek 4 sierpnia po godzinie 22:00 na skrzyżowaniu ul. Młynarskiej z ul. Białogórską w Sanoku, naprzeciwko przystanku autobusowego.

56-letni mieszkaniec Sanoka spacerował chodnikiem z psem. Szedł po stronie pobliskiej restauracji w kierunku centrum miasta. W miejscu gdzie chodnik przecina jezdnia ulicy Młynarskiej, został on potrącony przez samochód osobowy wyjeżdżający od strony zabudowań. Mężczyzna spadł na maskę i uderzył głową w szybę pojazdu. Następnie przekoziołkował i upadł na jezdnię ulicy Białogórskiej.

Byłem obity, obdarty i oszołomiony – wspomina w rozmowie z naszym reporterem mieszkaniec Wójtostwa.

Według relacji poszkodowanego, kierująca samochodem zgasiła światła i pospiesznie odjechała w kierunku ul. Mickiewicza.

Osobówka, która wjechała w pieszego to najprawdopodobniej Toyota Avensis w wersji kombi, w kolorze oliwkowym. Pojazdem miała kierować młoda kobieta z blond włosami.

Na szczęście obrażenia pieszego okazały się niegroźne. Zdarzenie zakwalifikowano więc jako kolizję. Sprawą zajmuje się wydział ds. wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Sanoku. Aktualnie zbierany jest i analizowany materiał video z miejskiego oraz prywatnego monitoringu – przekazuje nam asp. Izabela Rowińska z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Nie zależy mi na zemście. Chciałbym po prostu odnaleźć sprawcę potrącenia, ponieważ tak nie powinno się postępować – mówi poszkodowany 56-latek.

Jeśli ktokolwiek był świadkiem tego zdarzenia lub posiada informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu sprawcy, proszony jest o kontakt z sanocką policją, z wydziałem ds. wykroczeń:

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku
38-500 Sanok, ul. Witkiewicza 3
tel. 47 82 96 310, 11
tel. (13) 46 57 310,11

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SOLINA. Tragedia. 25-latek skoczył z zapory. Nie żyje


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

08-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)