REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Świąteczna iluminacja nocą! (VIDEO, FOTO)

SANOK: Świąteczna iluminacja nocą! (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Świąteczne iluminacje w Sanoku zostały zainstalowane. Choinka i bombka na Rynku. Korony na ulicznych lampach. Michał Archanioł na Placu św. Michała. Oświetlenie przy lampach na deptaku. Ze względu na rosnące koszty energii jest skromniej, ale nadal pięknie. Brakuje jedynie białego puchu. Zobaczcie, jak prezentuje się centrum Sanoka wieczorową porą.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Choinka stanęła na sanockim Rynku. Gdzie pojawią się inne iluminacje?

02-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Zapomniał wspomnieć cokolwiek o wodorze?2022-12-02 23:55:36
0 0
Kto ciekawy jak widzi Sanok Krzysztof Gonciarz? Na jego kanale youtube możena zobaczyć puste, wyludnione miasto. Godz. 17. Ciemno, ludzi brak. Jedyne co pochwalił to biznes made in China na ul. Franciszkańskiej. Dobre i to.
Odpowiedz
Czytanie dzieciom. 2022-12-03 10:23:53
1 0
Panie radny powiatowy i członku ;) partii Ziobry Damianie Biskup , czytanie dzieciom jest chwalebne ,ale tylko wtedy gdy nie wykorzystuje się tego do swoich interesów. Zrobił sobie pan fajną fotkę ;) na pierwszym planie pan w dali grupa dzieci i wszystko to opublikował na swoim profilu FB. Klawo jak cholera :):):). Tak zapytam dla formalności ; oczywiście miał pan zgodę rodziców tych dzieci na upublicznianie ich wizerunku? Pytanie czysto formalne bo pan słynie z praworządności i z cnót ;) obywatelskich i nie dopuściłby żeby zostało złamane prawo ;), Jeśli jednak nie to mam nadzieję że któreś z rodziców zrobi panu koło "gwizdka" i skończy ten narcystyczny proceder nachalnego "promowania" swojej osoby. ps pozdrawiam i życzę ...... ;)
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)