REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Szamotanina na stacji paliw. Zabrali kluczyki kierowcy. Mężczyzna uciekł

SANOK / PODKARPACIE. Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj na jednej z sanockich stacji paliw. Internauta poinformował nas o szamotaninie po tym, jak jedna z osób przebywających na terenie stacji, uniemożliwiła dalszą jazdę mężczyźnie, który mógł znajdować się pod wpływem alkoholu, zabierając mu kluczyki. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 9:00 na jednej ze stacji paliw w Sanoku.

Doszło do obywatelskiego zatrzymania kierowcy, który najprawdopodobniej znajdował się pod wpływem alkoholu. Zostały zabrane mu kluczyki do samochodu. Wezwano policję, ale kierowca uciekł przed przyjazdem patrolu – poinformował nas Czytelnik Esanok.pl.

O podstawowe informacje związane ze zdarzeniem poprosiliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku.

Wczoraj po godzinie 9, policjanci otrzymali informacje, że na stacje paliw w Sanoku przyjechał pojazd marki Fiat, a kierujący nim mężczyzna, który prawdopodobnie znajdował się pod wpływem alkoholu, oddalił się z miejsca pozostawiając samochód. Z relacji zgłaszającego wynikało, że uniemożliwił kierującemu dalszą jazdę zabierając kluczyki. Wskazany w zgłoszeniu mężczyzna nie został zatrzymany. Ustalono, kto w tym dniu miał użytkować samochód. Prowadzone są dalsze czynności wyjaśniające – mówi nam kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

NOWOSIELCE. Wypadek. 18-latek uderzył w przepust. 2 osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

06-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)