REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Złamane drzewa, duże zaspy, problemy z wyjazdem (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. Złamane drzewa, duże zaspy, problemy z wyjazdem (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Zgodnie z zapowiedziami meteorologów, przez całą noc padał śnieg. Spadło około 30 cm białego puchu, który oprócz tego, że cieszy oko szczególnie najmłodszych mieszkańców miasta, sprawia nie lada kłopoty kierowcom. Od rana usuwane są skutki drzew złamanych pod naporem śniegu. W wielu miejscach występują spore problemy z wyjazdem z parkingów.

Wczorajsze ostrzeżenie dotyczące intensywnych opadów śniegu, w przypadku Sanoka, sprawdziło się praktycznie w 100% i przez noc krajobraz zmienił się nie do poznania. Spadło około 30 cm białego puchu.

Od rana ogromne kłopoty z odśnieżeniem samochodów i wyjazdem z parkingów mają kierowcy. Mimo pracujących od wielu godzin drogowych pługów, szczególnie na parkingach śniegu zalega tak dużo, że włączenie się do ruchu stanowi duże wyzwanie.

Mamy również sygnały o połamanych drzewach, które nie wytrzymały naporu ciężkiego śniegu.

Jak jest u Was w okolicy? Zachęcamy do nadsyłania zdjęć i dzielenia się spostrzeżeniami. Nas adres to: redakcja@esanok.pl.

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Napad na bank w Przemyślu. 25-letnia napastniczka uderzona kulą ortopedyczną (ZDJĘCIA)

screeny z filmu / Twitter – Krzysiek D


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

11-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)