REKLAMA
REKLAMA

Siłownia Athletic – DARMOWY trening i specjalne PAKIETY NA START

 

Athletic GYM & Fitness to szczególne miejsce

Przede wszystkim dlatego, że prowadzą je ludzie z ogromną pasją do sportu i zrozumieniem dla drugiego człowieka. Kiedyś nazywało się Crossbox XS i było jednoosobową działalnością, a oferta ograniczała się do treningów grupowych cross oraz treningów personalnych, z jednym trenerem „w zespole”. Dzisiaj, pod inną nazwą oferujemy więcej. I jest nas więcej. Z jednego trenera zrobiło się 4. Szkolimy trenerów i pozwalamy im się rozwijać. Chcemy żeby u nas rozwijał się każdy: trenerzy i podopieczni.

Athletic GYM & Fitness to siłownia, zajęcia Cross, autorskie zajęcia PowerHIIT (stacjonarnie i online na www.bbody.pl), dzięki którym dziewczyny w całej Polsce gubią zbędne kilogramy już w pierwszym miesiącu, treningi na trampolinach – jedyne w Sanoku, trening INTRO CROSS dla początkujących, treningi BetterBody – zajęcia siłowe dla kobiet i mężczyzn.

Prowadzimy treningi personalne, treningi grupowe 6 razy w tygodniu, dobieramy odpowiedni plan żywieniowy i pomagamy w osiągnięciu Twoich celów. Trenujemy ludzi po kontuzjach, w trakcie rehabilitacji, przygotowujemy do zawodów w sportach siłowych takich jak dwubój czy trójbój. W swojej ofercie mamy też treningi dla kobiet w ciąży i po porodzie prowadzone przez certyfikowanego trenera kobiet w ciąży i po porodzie (Prenatal & Postpartum Coach)

Mamy u siebie trenerów Crossfit Lvl2 i lvl 1, trenerów podnoszenia ciężarów klasy 1 i 2, trenerów gimnastyki, kalisteniki i kulturystyki.

Naszą pasją jest sport i pomaganie ludziom być sprawniejszym, silniejszym, zdrowszym i szczęśliwszym. Cały czas podnosimy nasze kompetencje poprzez regularne szkolenia i webinary z najlepszymi szkoleniowcami w kraju i za granicą. Zależy nam na tym, aby każdy bez wyjątku czuł się u nas dobrze i komfortowo. Treningi w miejscu kameralnym na pewno są dobrym argumentem do tego, żeby zacząć swoją przygodę właśnie u nas.

Jak zacząć? 

1. Przyjdź / zadzwoń (+48 533 142 878) i zapytaj o PAKIET NA START: 2 lub 4 treningi personalne w mega promocyjnej cenie – dzięki temu przełamiesz strach i nauczysz się korzystać ze sprzętu.

Lub

2. Skorzystaj z darmowego wejścia na zajęcia grupowe.

Lub

3. Umów się na darmową konsultację trenerską z wybranym trenerem. Możesz to zrobić telefonicznie lub przez Facebooka.

————————
Monika
– swoją pracę trenerską rozpoczynała już prawie 10 lat temu w najlepszych siłowniach w Toronto, a zdobytą wiedzę i metody treningowe do dziś przekłada na niekiedy spektakularne rezultaty swoich podopiecznych.

Umów się: tel. 533 142 878

————————
Anita
– Pasjonatka treningu funkcjonalnego, uwielbia pomagać ludziom budować pełną sprawność. Prywatnie maniak biegania.

Umów się: tel. 793 778 335

————————
Krystian
– młody, ambitny trener, z ogromnym zapałem. Jego specjalność to trening gimnastyczny i siłowy. Prowadzi treningi z PAKIETU NA START w godzinach porannych.

Umów się: tel. 603 205 238

————————
Basia
– specjalizuje się w treningu na trampolinach, prowadzi zajęcia poranne o godzinie 8:00, prowadzi treningi personalne. W wolnym czasie morsuje i chodzi po górach.

Umów się: tel. 530 612 814

Najlepsza oferta – najczęściej wybierana przez osoby początkujące

PAKIET NA START

2 lub 4 treningi personalne, które nauczą Cię jak korzystać ze sprzętu i poprawnie wykonywać ćwiczenia, plan treningowy i żywieniowy* (Pakiet NA START VIP*) (sprawdź szczegóły)

ZŁOTY KARNET

  • nieograniczona ilość wejść na siłownię i zajęcia grupowe
  • plan treningowy
  • spersonalizowana rozpiska żywieniowa
  • stały kontakt z trenerem prowadzącym
  • zmiany w diecie i treningach wprowadzane na bieżąco, dla lepszych rezultatów i dobrego samopoczucia.

Opcja idealna dla osób, które potrzebują „przewodnika” ale nie chcą deklarować się na konkretne godziny treningów. Chodzisz kiedy chcesz, ile chcesz a Twój trener ogarnia dla Ciebie sprawy, którymi zajmować się nie chcesz.

Specjalna oferta dla uczniów i studentów

Karnet SZKOLNY OPEN Siłownia za 60 zł – wystarczy pokazać na recepcji dokument potwierdzający status studenta lub ucznia. 

Pozostałe oferty i wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na naszej stronie www.silowniasanok.pl

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA i otrzymuj darmowe wskazówki treningowe i żywieniowe
oraz KODY RABATOWE prosto na swój email, zupełnie ZA DARMO!

*Akceptujemy karty Multisport.

Czekamy na Ciebie!

DARMOWE WEJŚCIE na zajęcia grupowe zgarniesz tutaj
www.plan.crossbox-xs.pl


Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

24-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook