REKLAMA
REKLAMA

Świąteczny koncert w Farze! SOUL Sanok obchodzi 25-lecie istnienia! (VIDEO, ZDJĘCIA)

Świąteczny koncert w Farze! SOUL Sanok obchodzi 25-lecie istnienia! (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj o godzinie 18:00 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku (Fara) odprawiona została msza święta, a tuż po jej zakończeniu zorganizowany został świąteczny koncert z okazji 25-lecia zespołu SOUL Sanok. Kolędy zaśpiewało ponad 100 wokalistek, które w różnych okresach ostatniego ćwierćwiecza należały do zespołu SOUL! Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO.

Dzisiaj o godzinie 18:00 w Farze odprawiona została msza święta za zespół SOUL, który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. Tuż po zakończeniu nabożeństwa, odbył się świąteczny koncert. Kolędy zaśpiewało ponad 100 byłych lub obecnych wokalistek SOULu.

Zespół powstał w 1997 r., działa przy parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku. Założycielem i kierownikiem artystycznym zespołu jest Monika Brewczak, która aranżuje również większość śpiewanych przez zespół utworów.

Od początku istnienia zespół bardzo dużo koncertuje – śpiewając a cappella, jak również z zaproszonymi do współpracy instrumentalistami.

W swoim repertuarze zespół ma bogaty wybór pieśni dawnych, patriotycznych, religijnych, kolęd, przebojów muzyki poważnej, współczesnej, rozrywkowej, gospel i negro spirituals. Wielokrotnie także oprawiał muzycznie uroczyste Msze Święte.

Zespół tworzą uczennice gimnazjów, szkół podstawowych i średnich powiatu sanockiego.

źródło: red., arch. red.

27-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)