REKLAMA
REKLAMA

Tragedia w Bukowsku: Rozważane wszystkie wersje

BUKOWSKO / PODKARPACIE. Wracamy do sprawy mężczyzny, którego ciało znaleziono w minioną sobotę (5 lutego) w ugaszonym przez strażaków samochodzie. 9 lutego miała miejsce sekcja zwłok 63-latka. Na ostateczne wnioski musimy jednak poczekać.

Prokuratura podejmie decyzję co do dalszych działań, gdy będzie znana opinia biegłego z zakresu pożarnictwa oraz opinia patomorfologa.

Izabela Jurkowska-Hanus. Archiwum redakcji.

– Nic nie wskazuje na udział osób trzecich w tym zdarzeniu, ale oczywiście prokuratura rozważa wszystkie możliwe wersje. Wiele wskazuje jednak na to, że był to nieszczęśliwy wypadek – przekazuje Izabela Jurkowska-Hanus, prokurator rejonowy w Sanoku.

Przypomnijmy: W sobotę (5 bm.) sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze samochodu, stojącego na poboczu drogi w miejscowości Bukowsko. Po ugaszeniu volkswagena, wewnątrz, na tylnym siedzeniu ujawniono zwęglone zwłoki mężczyzny. Należą one do 63-letniego mieszkańca tej miejscowości.

Policjanci ustalili właściciela auta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna odwiedził swoich znajomych i po zakończonym spotkaniu wyszedł od nich i miał wrócić do domu, jednak tam nie dotarł. Wsiadł do samochodu należącego do znajomej, u której był i prawdopodobnie zasnął. Do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia zostały zatrzymane dwie osoby, u których 63-latek tego wieczoru był.

foto: OSP KSRG Bukowsko

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dramat podczas meczu. Piłkarz stracił przytomność. „Kilka prób reanimacji” (FOTO)

10-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)