REKLAMA
REKLAMA

Trzech zawodników i trzy tytuły mistrzowskie! (FOTO)

8 i 9 kwietnia w Sędziszowie Małopolskim odbyły się Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim organizowane przez Sędziszowski Klub Bokserski „Galicja”, w których wystartowali zawodnicy Samuraj Trans-San Sanok.

  • Adam Tutak (senior 92 kg),
  • Szymon Błaszczak (junior 63,5 kg),
  • Oskar Neubauer (junior 80 kg).

Adam Tutak po dwóch zwycięstwach: pierwsza z zawodnikiem ze Stalowej Woli po liczeniu w pierwszej rundzie, pewnie prowadzi pojedynek wygrywając jednogłośnie na punkty. Druga walka z zawodnikiem ze Stali Rzeszów wygrana przed czasem w drugiej rundzie po dwóch liczeniach, pierwsze po uderzeniu w wątrobę, a drugie kończące walkę podbrudkiem. Dwie walki 3 liczenia przeciwników i pierwsza szarfa dla Adama, który wyrasta na murowanego kandydata do medalu na MMP które odbędą się jesienią w Mielcu, a którego organizatorem będzie Sekcja Bokserska MUKS Iryda Mielec.

 

Oskar Neubauer po wygranej w debiucie w meczu Podkarpackie vs Lubelskie który odbył się 26.03.22 w Sanoku zanotował kolejne zwycięstwo, tym razem w dużo lepszym stylu (przegląd, spokój, pewność siebie) sięga po tytuł Mistrzowski wygrywając jednogłośnie na punkty, dyktując warunki od początku do końca kontrolując całą walkę z zawodnikiem z Irydy Mielec (najlepszy klub mistrzostw).

Szymon Błaszczak zmienia kategorię na niższą (63,5 kg) co skutkuje liczeniem przeciwnika w pierwszej rundzie i wygraną na punkty również z zawodnikiem z Irydy Mielec, notując przy okazji bardzo duży postęp.

Zarówno Oskar jak i Szymon zrobili bardzo dobre wrażenie i jeśli zapał ich nie opuści będzie wiele pożytku z tych zawodników.

materiały nadesłane

12-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)