REKLAMA
REKLAMA

Trzy nastolatki w samochodzie. Auto wypadło z drogi i doszczętnie spłonęło! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w sobotę, w Darowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem polo, prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi, po czym jej pojazd spłonął. Samochodem podróżowały trzy osoby. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

W sobotę, 5 listopada br. przed godz. 23, przemyscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do jakiego doszło w miejscowości Darowice, w gminie Fredropol. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, kierując volkswagenem polo, na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas, a następnie wypadła z drogi na pola uprawne. Samochód przejechał jeszcze przez zarośla, a w konsekwencji spłonął.

Kierująca podróżowała razem z 17-letnią siostrą i 18-letnią kuzynką. Wszystkie są mieszkankami powiatu przemyskiego. Na szczęście kobietom udało się wydostać z pojazdu o własnych siłach. Po zdarzeniu zostały przewiezione do szpitala na badania. Obrażenia jakich doznały, okazały się niegroźne.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierująca była trzeźwa. Policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania pojazdami.

Na miejscu policjanci wykonywali oględziny i sporządzali dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze!

źródło: KMP Przemyśl

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Śmierć byłego piłkarza Cosmosu Nowotaniec. Miał zaledwie 23 lata (ZDJĘCIA)

foto: Tomasz Sowa / archiwum


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

15-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)