REKLAMA
REKLAMA

Typ niepokorny nad Soliną (ZDJĘCIA)

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Wczoraj, po raz kolejny w okresie kanikuły, w amfiteatrze w Polańczyku odbyła się kolejna impreza z cyklu „Gwiazdy pod Gwiazdami”. Tym razem na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki z Soliny przyjechali i zagrali swoje koncerty Stachursky i Gabriel Fleszar.

W sobotnie popołudnie Polańczyk przeżywał prawdziwe oblężenie. Mimo niepewnej aury turyści zdecydowali się na gremialną wyprawę do tej popularnej miejscowości. Pełne parkingi, restauracje, a na głównej ulicy nieprzebrane tłumy spacerowiczów. Także amfiteatr wraz z upływającym czasem zaczął być oblegany przez coraz większa liczbę chętnych, bo sobotni koncert stanowił bardzo atrakcyjną propozycję spędzenia sobotniego wieczoru.

Gwiazda wieczoru nie zawiodła przybyłych. Stachursky już tydzień temu w Komańczy potwierdził, że jest w dobrej formie. Wczorajsza wizytacja w Polańczyku pokazała, że pochodzący z Czechowic-Dziedzic wokalista bardzo szybko znajduje świetny kontakt z widzami. Dzięki temu, ponad półtoragodzinny koncert stał się czasem świetnej zabawy zarówno dla muzyków jak i odbiorców ich twórczości. Wraz z panem Jackiem zebrani pod estradą słowa do słowa odśpiewali koronne dzieła tego wykonawcy takie jak „Zostańmy razem” czy „Typ niepokorny”.

Wcześniej na scenie pojawił się Gabriel Fleszar, który oprócz swoich sztandarowych przebojów, zaprosił widzów do zabawy przy własnych aranżacjach utworów takich wykonawców jak Pink Floyd, Sinead O’Connor czy… Kazik Staszewski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

źródło, foto: nadesłane

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAGÓRZ. Przyjechały auta i motocykle z duszą (ZDJĘCIA)

foto: nadesłane

14-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)