REKLAMA
REKLAMA

UNIHOKEJ. Wyniki IV i V kolejki SLU. Dublet Wilków

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnich dniach rozegrano IV i V kolejkę Sanockiej Ligi Unihokeja. Tylko jeden zespół, Wilki Sanok, zdołał wygrać dwa spotkania. W pozostałych meczach drużyny dzieliły się zwycięstwami. Liderem rozgrywek pozostaje AZS UP Sanok.

                                                                                                     
IV kolejka wyniki:

Joker Kosmetyki Sanok – Epaka.pl Sanok 6 : 2 (4 : 2)

01 : 32 1 : 0 Pasierbowicz Dawid (Piotrowski Łukasz)
10 : 53 2 : 0 Filipek Konrad (Sudyka Jakub)
13 : 12 3 : 0 Dulęba Marcin (Filipek Konrad)
14 : 30 3 : 1 Czopor Maciej (Burczyk Sebastian)
16 : 28 3 : 2 Źrebiec Franciszek (Słapiński Michał)
16 : 56 4 : 2 Filipek Konrad (Gadomski Łukasz)
21 : 47 5 : 2 Piotrowski Łukasz (Gadomski Łukasz)
23 : 27 6 : 2 Filipek Konrad

Strzały : 18 : 10
Kary : 2 – 4 min.

AZS UP Sanok – Forest 7 : 5 (2 : 3)

06 : 15 1 : 0 Ginda Damian (Rogos Mateusz)
08 : 25 1 : 1 Dorotniak Dariusz (Stec Piotr)
10 : 18 1 : 2 Gratkowski Szymon
10 : 53 2 : 2 Rogos Mateusz (Ginda Damian)
14 : 25 2 : 3 Kamiński Krzysztof (Dorotniak Dariusz)
18 : 00 3 : 3 Ziemba Kamil (Kobylarski Michał)
23 : 50 4 : 3 Ginda Damian (Ziemba Kamil)
27 : 03 5 : 3 Ziemba Kamil (Poznański Jakub)
29 : 44 6 : 3 Ziemba Kamil (Ginda Damian)
30 : 38 6 : 4 Czytajło Rafał (Pielech Krystian)
32 : 02 6 : 5 Dorotniak Tomasz (Pielech Krystian)
33 : 19 7 : 5 Ginda Damian (Ziemba Kamil)

Strzały : 23 : 13
Kary : 0 – 2 min.

Wilki Sanok – Zimny Browar  5 : 4 (2 : 3)

00 : 25 0 : 1 Janik Michał
02 : 34 1 : 1 Sujkowski Jakub
06 : 45 2 : 1 Brichaczek Jakub (Sujkowski Jakub)
11 : 11 2 : 2 Popiel Hubert (Janik Michał)
14 : 16 2 : 3 Pelczarski Łukasz (Warchoł Damian)
18 : 38 3 : 3 Gomułka Piotr (Zygmunt Karol)
21 : 50 3 : 4 Popiel Hubert (Rudy Tomasz)
29 : 40 4 : 4 Brichaczek Jakub (Sokołowski Tomasz)
33 : 41 5 : 4 Sujkowski Jakub (Sokołowski Piotr)

Strzały : 18 – 12
Kary : 0 – 0 min.

V kolejka wyniki :

Epaka.pl Sanok – AZS UP Sanok 5 : 3 (3 : 2)

00 : 40 1 : 0 Starościak Michał (Słomiana Jakub)
02 : 10 1 : 1 Kobylarski Michał (Wolanin Tomasz)
04 : 15 2 : 1 Źrebiec Franciszek (Niemczyk Kacper)
07 : 38 3 : 1 Starościak Michał (Niemczyk Kacper)
15 : 30 3 : 2 Kobylarski Michał (Wolanin Tomasz)
19 : 45 4 : 2 Słapiński Michał
24 : 38 5 : 2 Starościak Michał (Słapiński Michał)
28 : 55 5 : 3 Ginda Damian

Strzały : 14 : 14
Kary : 2 – 0 min.

Forest – Wilki Sanok 0 : 6 (0 : 1)

16 : 10 0 : 1 Sujkowski Jakub
23 : 50 0 : 2 Ambicki Michał (Brichaczek Jakub)
28 : 50 0 : 3 Sujkowski Jakub (Sokołowski Piotr)
31 : 10 0 : 4 Pelc Witold (Sokołowski Piotr)
31 : 54 0 : 5 Sokołowski Tomasz (Ambicki Michał)
33 : 35 0 : 6 Januszczak Dominik (Sujkowski Jakub)

Strzały : 7 : 21
Kary : 0 – 0 min.

Zimny Browar – Joker Kosmetyki Sanok  5 : 2 (3 : 0)

03 : 52 1 : 0 Popiel Hubert (Pelczarski Łukasz)
07 : 40 2 : 0 Brukwicki Maciej (Janik Michał)
10 : 05 3 : 0 Brukwicki Maciej
21 : 10 3 : 1 Pasierbowicz Dawid (Hydzik Dawid)
25 : 26 3 : 2 Wolfram Sebastian (Dobosz Szymon)
29 : 40 4 : 2 Popiel Hubert
30 : 40 5 : 2 Brukwicki Maciej (Popiel Hubert)

Strzały : 10 – 13
Kary : 2 – 0 min.

foto: Tomasz Sowa, archiwum eSanok.pl

źródło: materiały nadesłane

07-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)