REKLAMA
REKLAMA

Uroczyste Obchody z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości (ZDJĘCIA, VIDEO)

Uroczyste Obchody z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości (ZDJĘCIA, VIDEO)

SANOK. Dzisiaj (11 listopada) w Sanoku uczczono 104. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystych obchodów Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Mieszkańcy Sanoka uroczyście świętowali 104. rocznicę odzyskania niepodległości. Sprzyjająca pogoda zgromadziła wiele osób. Obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęły się o godz. 11:00 od mszy św. w kościele pw. Przemienienia Pańskiego, natomiast o 12 rozpoczął się przemarsz ulicami Grzegorza z Sanoka, T. Kościuszki i Rymanowską na Cmentarz Centralny. Władze złożyły wieńce przed Krzyżem Poległym w obronie wiary, kościoła i Ojczyzny, przed pomnikiem Tadeusza Kościuszki, przy Skwerze Niepodległości, a także na Cmentarzu Centralnym.

W ramach realizacji Projektu „Pod biało-czerwoną” przy pomniku Tadeusza Kościuszki odbyło się wciągnięcie polskiej flagi na maszt.

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ naszą relację z dzisiejszych uroczystości na Cmentarzu Centralnym:

11 LISTOPADA. Uroczystości na Cmentarzu Centralnym (VIDEO, ZDJĘCIA)

11-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Dlaczego nie złożonego wieńców pod grobami ludzi pomordowanych przez bandy upa2022-11-11 19:18:38
0 0
Dlaczego nie złożono wińców pod grobami ludzi pomordowanych przez bandy upa
Odpowiedz
Szacun ;)2022-11-12 09:53:38
0 0
Widać że Pat i Patachon obskoczyli wszystkie uroczystości w okolicy ;) fajne duże wyraziste fotki :) , ciekawe czy byli też na Marszu w Warszawie??? pewnie tak bo kto jak nie oni ? tacy Wielcy patrioci ;).
Odpowiedz
znowu możni tego świata jak zapowiadał Morawiecki w taśmach prawdy u Sowy chcą zresetować system przez wojnę 2022-11-12 12:22:47
0 0
sporo korporacji zagranicznych szczególnie amerykańskich banki i firmy zbrojeniowe chcą zarobić na wojnie a my Rosjanie Ukraińcy i Polacy się jak zwykle wkręcamy aby się zabijać. Miliardy wydajemy na zbrojenie i kredyty bankowe aby się zbroić
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)