REKLAMA
REKLAMA

UWAGA! Zamknięty przejazd kolejowy w Pisarowcach! (MAPY OBJAZDÓW)

PISAROWCE / PODKARPACIE. W dniach 24 – 29 października 2022 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku z naprawą przejazdu kolejowego w m. Pisarowce prowadzonego przez PKP Polskie Linie Kolejowe.

Na czas remontu zostaną wprowadzone objazdy:

– dla pojazdów o masie DMC powyżej 3,5 t.:

Kierunek Sanok: DK19 Miejsce Piastowe – DW886 Brzozów – DK28 Sanok,

Kierunek Krosno: Sanok DK28 – DW886 Brzozów – DK19 Miejsce Piastowe

– dla pojazdów o masie DMC do 3,5 t.:

objazd drogami lokalnymi przez Markowce

MAPY DLA OBJAZDÓW w galerii w nagłówku!

Zdjęcie nr 1 – samochody osobowe

Zdjęcie nr 2 – samochody ciężarowe

zdjęcie poglądowe / archiwum eSanok.pl

źródło materiały nadesłane / GDDKiA Oddział w Rzeszowie

23-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

do cholery2022-10-21 11:40:41
0 0
Do cholery naprawcie najpierw drogę Markowce - Pisarowce !!! Droga nie remontowana odkąd pamiętam, dwa razy w roku łatanie łat z poprzednich lat łat, przed zimą i po zimie... dziadostwo i tyle w temacie!!!
Odpowiedz
fundusze unijne2022-10-21 13:40:01
0 0
paanie, na to ni mo piniendzy, piniondze są tylko na gupoty
Mieszkaniec2022-10-24 10:52:02
0 0
Szkoda ze obwodnica nie zaczyna się w Pisarowcach przed tym przejazdem tak jak bylo w planach to nie trzeba by było co chwile remontować tego przejazdu!!!!!
Odpowiedz
Mieszkaniec2022-10-24 11:10:00
0 0
Przypomnę bo może już niektórzy zapomnieli.... Obwodnica w swoich założeniach miala wyprowadzac ruch poza sanok i mostem laczyc sie z droga na przemysl, miala miec dlugosc okolo 11 km ( teraz powstalo niecale 7) niestety po pismach ówczesnego burmistrza do warszawy o skrócenie jej przebiegu niestety ZREZYGNOWANO Z ODCINKA OD PISAROWIEC PRZESUNIETO JEJ POCZATEK NA DABROWKE. Wybrano tez - najgorsza - w mojej opinii - wersje obwodnicy - znacznie skrócona z rondami zamiast zjazdów bezkolizyjnych....na dodatek mam wrażenie ze liczono na to ze drugi odcinek z mostem przez san nigdy nie powstanie... - szkoda bo można było wybrać lepsze projekty, ale teraz już za późno tzreba przyjąć to co wtedy wybrali!!! Na szczecie za sprawę drugiego odcinka obwodnicy wziął się poseł Piotr Uruski - któremu udało się wpisać ta inwestycje w plan budowy 100 obwodnic. Martwi mnie teraz stanowisk obecnych władz zagórza, gdyż mam wrażenie ze to co udało się posłowi Uruskiemu oni chcą zaprzepaścić pod pretekstem ochrony interesów kilku mieszkancow i skłonni dążyć do całkowitej rezygnacji z budowy 2 odcinka. Teraz mój apel do burmistrza Ernesta Nowaka i Posla Piotra Uruskiego - znów jedziecie do Warszawy w sprawie tej obwodnicy tak jak burmistrz Blecharczyk... - UWAZAJCIE O CO PROSICIE ABY NIE BYLO ZE PZREZ WAS NIE POWSTANIE 2 ODCINEK Z NOWYM MOSTEM!!!!!! Rozumiem stanowisko mieszkańców ale taki projekt ktoś kiedyś wybrał - trzeba było lepiej wybrać - były naprawdę fajne plany!!!!! Miedzy wierszami w stanowisku zagórza słyszę aby zrezygnować z budowy mostu a budować drogę na krosno , albo w Bieszczady..... to tez, ale to tak nie działa - jak zrezygnujecie z mostu i 2 odcinka - pieniądze pójdą na inne drogi, a wcale nie zostaną przekazane na jakaś drogę w Bieszczady czy Krosno, której nawet nie ma na żadnych planach!!!!!!
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)