REKLAMA
REKLAMA

Wystawę prac Beksińskiego na Śląsku zobaczyło prawie 50 tys. osób! (ZDJĘCIA)

SANOK / TYCHY. Dużym sukcesem zakończył się festiwal Beksiński na Śląsku w Tichauer Art Gallery. Wystawa zorganizowana wspólnie z Muzeum Historycznym w Sanoku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Prace mistrza zobaczyło 47 tys. osób!

Zakończył się festiwal „Beksiński na Śląsku” w Tichauer Art Gallery! Wystawę zorganizowaną w Tychach we współpracy z Muzeum Historycznym w Sanoku obejrzało 47 tys. osób.

Dziękujemy współorganizatorom wydarzenia oraz wszystkim, którzy odwiedzili wystawę. Zapraszamy do odwiedzenia sanockiej Galerii Beksińskiego, gdzie stale czeka na Państwa ponad 600 prac Mistrza oraz wiele pamiątek związanych z rodziną Beksińskich – czytamy w komunikacie Muzeum Historycznego w Sanoku na Facebooku.

Dziękujemy za zaufanie Muzeum Historycznemu w Sanoku oraz Domowi Aukcyjnemu Agra-Art w przekazaniu ponad 50 oryginalnych obrazów Zdzisława Beksińskiego. Podziękowania należą się współorganizatorowi festiwalu Fundacji Beksiński, zawdzięczamy Wam wyjątkowy spektakl multimedialny oraz świetne towarzystwo! – podsumowali organizatorzy z ramienia festiwalu Beksiński na Śląsku.

źródło: Muzeum Historyczne w Sanoku – Fb, Beksiński na Śląsku – Fb

foto: Beksiński na Śląsku – Fb

04-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)