Zacięte spotkanie w Arenie! O wyniku decydowała dogrywka (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Ciekawe spotkanie obejrzeli kibice, którzy w środowe popołudnie udali się do sanockiej Areny. Tam w ramach 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi zespół Marmy Ciarko STSu Sanok podejmowała C0omarch Cracovię.

Goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, a sanoczanie doprowadzali do remisu. Świetne spotkanie w naszej ekipie zaliczył Elliot Lorraine, który zdobył obie bramki. Po 60 minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 2:2 i zwycięzcę musiała rozstrzygnąć dogrywka. W niej już w 19 sekundzie decydujący cios zadali krakowanie.

Podopieczni Miiki Elomo zasługują jednak na brawa za walkę i 1 wywalczony punkt. Kolejny ligowy mecz sanoczan już jutro. Będzie to wyjazdowe spotkanie w Toruniu.

Marma Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, d. 0:1)

0:1 Mateusz Michalski – Marek Račuk (08:25)
1:1 Elliot Lorraine – Niko Ahoniemi (38:16)
1:2 Radosław Sawicki – Roman Rác (39:42)
2:2 Elliot Lorraine – Johan Lorraine (54:36)
2:3 Roman Rác – Martin Kasperlík (60:19, 3/3)

Sędziowali: Patryk Pyrskała, Marcin Polak (główni) – Dariusz Pobożniak,Mateusz Kucharewicz (liniowi).
Minuty karne: 4-8.
Strzały: 31-38.
Widzów: 997.

STS Sanok: D. Salama – W. Łysenko, K. Biłas;J. Lorraine, S. Tamminen, S. Dobosz – J. Karlsson, K. Valtola; E. Lorraine, J. Mäkelä, N. Ahoniemi – J. Höglund, B. Florczak;K. Filipek, K. Mocarski (2), D. Ginda – B. Rąpała (2), M. Wróbel, M. Dulęba, L. Miccoli.
Trener: Miika Elomo.

Cracovia: R. Stojanovič – S. Kinnunen, D. Krejčí (2);M. Kasperlík, R. Rác (2), R. Sawicki – J. Šaur, J. Gula;P. Wronka, V. Polák, A. Ježek (2) – P. Husák (2), M. Bdžoch;E. Němec, M. Račuk, M. Michalski – A. Dziurdzia, S. Brynkus, Š. Csamangó, R. Arrak.
Trener: Rudolf Roháček.

Zdjęcie poglądowe. Tomasz Sowa, archiwum redakcji.

statystyki: hokej.net