REKLAMA
REKLAMA

Zagadka dla zakochanych w Bieszczadach. Co wyjątkowego jest na zdjęciu?

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Jeden z naszych stałych Czytelników przesłał do redakcji zdjęcie z zagadką. Jesteśmy ciekawi, czy zakochani w Bieszczadach mieszkańcy regionu lub turyści z innych części kraju będą potrafili poprawnie odpowiedzieć na pytanie, co wyjątkowego i rzadko spotykanego jest na tej fotografii.

Dziś tylko jedno zdjęcie, ale za to z zagadką. Nie pytam, gdzie zrobione, ponieważ każdy to wie. Pytanie jest takie: co wyjątkowego i rzadko spotykanego, oprócz mgieł u podnóża, jest na tym zdjęciu? – pyta pan Piotr, autor zdjęcia.

Odpowiedzi, propozycje i pomysły prosimy wpisywać w komentarzach.

źródło: materiały nadesłane

09-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

To jest niepojęte, Panie WITOLDZIE Ś.2022-11-09 21:22:29
0 0
1. Bądź tak przebiegły i zablokuj dodawanie komentarzy, bo nie ogarniasz pojęcia "wolność słowa" i nie nadążasz z kasowaniem tych nieprzychylnych, 2. Zrób super artykuł i czekaj aż ktoś odpowie na zagadkę, licz na potężne zaangażowanie, 3. Where profit? (oczywiście zanim moderacja skasuje robię zrzut ekranu dla potomnych.)
Odpowiedz
Witold Ś.2022-11-10 10:26:38
0 0
1. Przeczysz sam sobie. Myślę, że nie ogarniasz siebie, pisząc brednie o blokowaniu komentarzy. Jakim cudem napisałeś komentarz jeśli są zablokowane? Przeczysz sam sobie. Stwierdzenie o kasowaniu jest pomówieniem. Myślę, że za to będziesz przepraszał. 2. Nie "robię" artykułów. Nie interesuje mnie ich zawartość. Nie interesuje mnie jakiekolwiek zaangażowanie. 3. Nie jestem moderacją. Wg regulaminu, jeśli ktoś zgłosi komentarz, moderacja ma obowiązek deaktywacji z zabezpieczeniem dla policji/sądu/prokuratury w celu dochodzenia swoich praw. Ja twojego komentarza zgłaszał na ten moment nie będę. Wychodzę z założenia, że im dłużej będzie widoczne pomówienie, tym gorzej dla ciebie. Miłego dnia.
Odpowiedz
Romuald Szweda2022-11-13 14:24:23
0 0
Słup energetyczny bez przewodów bo brakło kasy
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)