REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ. Dzień Dziecka w remizie strażackiej! (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ. W niedzielę strażacy z Zagórza z okazji Dnia Dziecka gościli w swojej remizie najmłodszych mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości. Każdy, zarówno starszy, jak i młodszy, mógł znaleźć coś dla siebie.

Wczoraj (05.06 br.) z okazji Dania Dziecka w Zagórz odbył się dzień otwarty tamtejszej straży pożarnej.

Podczas spotkania, wszyscy przybyli goście mogli sprawdzić swoje możliwości podczas pokonywania strażackiego toru przeszkód i rozgrywek piłkarskich. Odwiedzający mogli poznać pojazdy i sprzęt, który jest na wyposażeniu strażaków. Zainteresowani mogli również sprawdzić możliwości quada, który służy strażakom, przejechać się manem oraz spróbować swoich sił w udzielaniu pierwszej pomocy.

Nie zabrakło również pysznego jedzenia przygotowanego przez strażaków.

Dla wszystkich obecnych dzieci i opiekunów nasi druhowie przygotowali poczęstunek i masę słodkości — czytamy w mediach społecznościowych OSP KSRG Zagórz.

Nie zabrakło również dozy rywalizacji, pomiędzy obydwiema jednostkami został rozegrany mecz piłki nożnej, w którym zwycięstwo odnieśli strażacy z Zagórza.

 — Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji tego wydarzenia — piszą strażacy.

 — Nie ukrywamy, że pozytywne relacje z naszymi mieszkańcami to jeden z najważniejszych priorytetów naszej działalności. W tym miejscu zapewniamy was wszystkich, że ta impreza już na stałe wpiszę się w kalendarz wydarzeń w naszej jednostce i będzie organizowana co roku — kwitują strażacy.

źródło: Red., OSP KSRG Zagórz/FB

06-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)