REKLAMA
REKLAMA

Zamów kuriera bez wychodzenia z domu

Synonimem XXI wieku jest szybkość – wszystko przyspiesza: rozwój technologiczny, tempo życia, czas realizacji usług, procesy produkcyjne. Te zmiany nie ominęły także pracy kurierów. Dziś trudno wyobrazić sobie, by czas doręczenia paczki – nawet do najbardziej odległych zakątków – był dłuższy niż kilka dni roboczych. Większość przesyłek transportowana jest drogą lotniczą, bo jest to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób.

Kurierzy i brokerzy kurierscy proponują nadawanie paczek w kilka minut i bez wychodzenia z domu – zamów kuriera w domowym zaciszu, opłać zamówienie, wydrukuj i naklej list przewozowy, a potem czekaj aż przyjdzie odebrać przesyłkę.

Broker kurierski – kto to?

Przesyłkę kurierską można zamówić na minimum dwa sposoby – na stronie konkretnego przewoźnika lub brokera kurierskiego. Kim jest broker kurierski? To pośrednik pomiędzy klientem a kurierem. Dlaczego warto skorzystać z jego usług? Bo broker ma wynegocjowane z kurierami atrakcyjne stawki z uwagi na to, że pośredniczy w wysyłce setek, a nawet tysięcy paczek dziennie. Dzięki temu, że kurier ma zapewniony stały napływ zleceń, może zaproponować brokerowi niskie stawki – niższe nawet niż w swoim regularnym cenniku.

Broker kurierski to dobra opcja zarówno dla klientów indywidualnych, nadających paczki raz na jakiś czas, jak i klientów biznesowych, regularnie wysyłających przesyłki krajowe lub międzynarodowe.

Zamów kuriera bez formalności

Kolejnym atutem brokera kurierskiego jest fakt, że to minimum formalności. Nie trzeba podpisywać żadnej umowy na wysyłkę większej liczby paczek – nadać można już jedną. Poza paczkami, brokerzy kurierscy oferują też listy i palety w atrakcyjnych cenach.

Zamów kuriera i nadaj paczkę bez konieczności podpisywania żadnych umów. Cały proces nadawania przesyłki został zredukowany do niezbędnego minimum. Ponadto także ułatwiony został proces nadawania paczek międzynarodowych do krajów spoza Unii Europejskiej. Takie przesyłki są objęte odprawą celną – na stronie brokera zostało dokładnie wyjaśnione, co to oznacza oraz jakie dokumenty należy dołączyć do paczki, by szybko przeszła odprawę i trafiła w ręce adresata.

Zamów kuriera online

Nie każdy ma czas lub ochotę, by stać w kolejce na poczcie. Na szczęście są inne sposoby na nadawanie przesyłek – niektóre nie wymagają nawet wyjścia z domu. Zamów kuriera online na stronie brokera kurierskiego, opłać zamówienie, wydrukuj i naklej list przewozowy, a następnie czekaj na odbiór paczki. Nadawanie paczek online jest możliwe 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Wystarczy telefon lub inne urządzenie z dostępem do internetu oraz kilka minut wolnego czasu.

Brokerzy proponują usługi od różnych wiodących przewoźników, jak DPD, FedEx, GLS – można zatem wybrać coś według różnych kryteriów (np. najniższej ceny, najszybszego czasu doręczenia, dodatkowych opcji: ubezpieczenia, pobrania).

Zamów kuriera szybko

Czas to obecnie bardzo silna waluta. W przypadku wielu usług, także nadawania przesyłek kurierskich, szybkość tego procesu i krótki czas doręczenia paczki do adresata są decydującym czynnikiem dla potencjalnych klientów. Zamów kuriera szybko i wygodnie na stronie brokera kurierskiego, a paczka czy list dotrą za granicę maksymalnie w kilka dni roboczych, wysyłki krajowe nawet kolejnego dnia roboczego.

Zamów kuriera tanio

Zamów kuriera na stronie brokera kurierskiego, bo jego ceny są nawet do 70% niższe niż na stronie konkretnego przewoźnika. Szczególnie opłacalne są przesyłki międzynarodowe do wielu egzotycznych zakątków na całym świecie. Na liście krajów, które mają w swojej ofercie brokerzy kurierscy, znajdują się zarówno bliskie Polsce, jak i bardzo odległe destynacje – Australia czy Komory.

Wielu Polaków czasowo lub na stałe wyemigrowało za granicę. Duże ich skupiska znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Brazylii, Niemczech, Francji. To popularne i chętnie wybierane kierunki, by nadawać tam paczki do swoich bliskich na okazje urodzin, imienin, jubileuszu czy po prostu bez okazji.

Przesyłki kurierskie to też sprytny sposób na uniknięcie wysokich opłat za bagaż rejestrowany lub nadbagaż. Wybierając się na wakacje lub urlop, szczególnie jeśli w planach jest jakaś aktywność sportowa lub jest to wyjazd z małym dzieckiem, rzeczy do zabrania jest bardzo dużo. Sprzęt sportowy czy akcesoria dla dziecka, jak fotelik lub wanienka, przydadzą się dopiero w miejscu wypoczynku, dlatego można nadać bagaż w przesyłce kurierskiej, bo to się po prostu bardziej opłaca.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

03-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook