REKLAMA
REKLAMA

Zarząd STS-u: „Nie będziemy tolerować perfidnego hejtu”

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem wydanym przez Zarząd STS-u Sanok, niejako w odpowiedzi na głosy dotyczące obecnej formy drużyny hokejowej z Sanoka. 

„Drodzy Kibice jesteśmy Wam winni jako STS’owej społeczności kilka słów odnośnie sytuacji w klubie. Jak sami dobrze wiemy ostatnie mecze są przeplatane lepszymi i gorszymi występami. W drugiej rundzie było więcej tych złych w naszym wykonaniu. Szukamy różnych rozwiązań, poszukujemy graczy, którzy mogliby zastąpić słabe ogniwa w naszej drużynie. Aktualnie na rynku transferowym brak jest zawodników, którzy mogliby w pełni zastąpić obecnych graczy. Należy pamiętać że jeszcze w połowie lipca nie miało być sanockiego hokeja w PHL.

Budżet mamy jeden z najniższych w lidze, sponsorzy którzy do nas dołączyli po tragedii w firmie Ciarko nie pokryli 50% tego co inwestował w drużynę Pan Ryszard Ziarko. Drodzy kibice wytykacie nam plan trzyletni, tak pamiętamy o tym ale weźcie pod uwagę to co się wydarzyło przed rozpoczęciem sezonu.

Mierzmy siły na zamiary! Cenimy sobie uwagi, pomoc ale nie będziemy tolerować perfidnego, głupiego hejtu. Wcześniej pisaliśmy kilka razy i zapraszaliśmy do współpracy. Jeśli ktoś ma pomysł, kontakty to serdecznie zapraszamy. Aktualnie mamy zawodników takich na jakich nas stać, nie chcemy doprowadzić do tego co było kilka lat temu aby sanocki hokej w PHL zniknął z hokejowej mapy Polski!”

Z hokejowym pozdrowieniem
Zarząd STS Sanok

Zdjęcie poglądowe. Foto: Tomasz Sowa, archiwum redakcji.

05-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Wiesław Sabat2022-11-05 18:17:48
0 0
Z dużym szacunkiem odnoszę się do komentarza zarządu STS.Choć osobiście uważam że jes zbyt delikatny co świadczy o wysokiej kultórze zarządu.Chamy i bezmózgowce którzy wylewają wiadra pomyj na zarząd, na zawodnikow nie są godni nawet przechodzić obok lodowiska a nie uczestniczyć w spotkaniach jakie by one nie były.To nie kibice wytykają wam błędy .To banda nieudacznikow którzy z sanockim hokejem i w ogóle z sanockim sportem mają tyle wspólnego co koń z koniakiem.To nie Zarząd STS powinien się tłumaczyć To pewna grupa, nie koniecznie kibicow ryje pod sanockim hokejem i to na wyższym szczeblu.Dopuki istniejecie ja i cała moja rodzina syn ,córka , zięć, wnuczki będziemy Was wspierać duchowo i materialnie do usranej śmierci naszej, albo tych zwyrodnialców, matołów, którzy Wam ciągle sypią piasek na lód.Pozdrawiam serdecznie cały Zarząd,Trenera i całą ukochaną drużynę.Wiesław Sabat z Rodziną.
Odpowiedz
BIEDA PiS + nadciaga2022-11-05 18:46:41
0 0
więc kasy będzie coraz mniej więc pewnie i tak drogi sport jak Hokej w Sanoku może być różnie prawda ?
Odpowiedz
Miætek2022-11-05 19:47:50
0 0
Mnie tylko interesuje jedno. Czy z moich podatków idzie kasa na utrzymywanie "klepaczy krążków" ? Mam ten sport daleko gdzieś i nie życzę sobie żeby mnie rabowano z tego tytułu. Kto płaci na utrzymanie lodowiska, nie przypadkiem podatnik ? Ile milionów rocznie trzeba do tego dopłacać ? Jak kogoś to interesuje to niech sobie sam to utrzymuje !
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)