REKLAMA
REKLAMA

Zderzenie samochodów ciężarowych. Są ranni (ZDJĘCIA)

REGION. Dwie osoby ucierpiały w zderzeniu pojazdów ciężarowych – iveco z dafem, w miejscowości Lipowica. Na miejscu pracują służby ratownicze, a ruch odbywa się przez teren pobliskiego kamieniołomu.

Do zdarzenia doszło dziś (23 bm.) przed godz. 9, na odcinku drogi karowej nr 19 w miejscowości Lipowica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni kierujący dafem, chcąc uniknąć najechania na tył poprzedzającego pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z ciężarowym iveco.

Kierujący dafem oraz 42-letni kierowca iveco odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. W miejscu wypadku droga jest zablokowana, a ruch odbywa się wyznaczonym objazdem – przez teren pobliskiego kamieniołomu. Utrudnienia, związane z usuwaniem skutków zdarzenia, mogą potrwać kilka godzin.

W tej chwili nasi strażacy prowadzą działania na DK 19 w miejscowości Lipowica. gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. z czego jeden się zapalił. Droga DK 19 długi czas będzie zablokowana – relacjonują strażacy OSP KSRG Tylawa.

źródło: red., OSP KSRG Tylawa, KMP Krosno

foto nagłówek: OSP KSRG Tylawa

 

23-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

TIRY NA TORY2022-11-23 15:35:15
0 0
Prawda jest taka ze takie transporty powinny koleją jeździć, ale lobby przewoźników nie chce do tego dopuścić bo dobrze im się interes kreci..... dodatkowo zyski z winiet, sprzedaży samochodów i paliwa dla budżetu państwa nie skłania rzadzacych do myślenia o bezpieczniejszym transporcie.... A i mniej pojazdów na drogach to mniejsze wpływy z mandatów......
Odpowiedz
dobrze2022-11-23 16:06:23
0 0
dobrze, że nie śmiertelny
Odpowiedz
1232022-11-23 16:07:08
0 0
na drogach jest coraz bardziej niebezpiecznie
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)