REKLAMA
REKLAMA

3 miesiące aresztu dla włamywaczy. Pokrzywdzona jedna z sanockich firm

Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do jednej z sanockich firm i kradzież sejfu. W środku znajdowały się pieniądze i dokumenty. W wyniku podjętych czynności, funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyźni decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

 

Do włamania doszło w ubiegłym tygodniu, z wtorku na środę, w Sanoku. Sprawcy pokonując zabezpieczenia, weszli do wnętrza jednej z sanockich firm i ze środka zabrali sejf, który był przymocowany do ściany. Znajdowały się w nim pieniądze i dokumenty. Następnie uciekli.

 

Zabezpieczone ślady oraz zebrany materiał dowodowy pozwoliły na zatrzymanie sprawców. Złodziejami okazali się 29-letni mieszkaniec powiatu sanockiego oraz 33-letni mieszkaniec powiatu leskiego, który działał w recydywie. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Skradzione mienie zostało częściowo odzyskane.

 

W niedzielę odbyło się posiedzenie sądu. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. O wysokości kary dla włamywaczy zdecyduje sąd.

 

Źródło: KPP Sanok

14-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)