REKLAMA
REKLAMA

UWAGA ! Blokada drogi w Srogowie. „Czekają na tragedię?” (VIDEO, ZDJĘCIA)

UWAGA ! Blokada drogi w Srogowie. „Czekają na tragedię?” (VIDEO, ZDJĘCIA)

SROGÓW DOLNY / PODKARPACIE. Zgodnie z zapowiedzią mieszkańcy Srogowa Dolnego blokowali przejazd drogą powiatową Jurowce – Trepcza w ich miejscowość. Protest, jest ich zdaniem pokłosiem bezczynności samorządowców, jeżeli chodzi o poprawę bezpieczeństwa na wskazanym przez mieszkańców odcinku drogi.

– Oczekujemy wybudowania chodnika wzdłuż drogi powiatowej prowadzonej przez naszą miejscowość. Przy obecnym natężeniu ruchu, jest jest tu bardzo niebezpiecznie. Niestety obietnice i deklaracje związane z inwestycją nie mają potwierdzenia w działaniach, stąd decyzja o podjęciu protestu – mówi Stanisław Piecuch, sołtys Srogowa Dolnego.
– Czy musi dojść do tragedii, aby ktoś zajął się sprawą na poważnie?

Blokada był prowadzona w godzinach 6:00 – 7:30. Ma zostać powtórzona w godzinach popołudniowych. Na godzinę 13:00 zaplanowana jest konferencja prasowa, podczas której poznamy szczegóły dotyczące tej sprawy. Jak również dalsze kroki, jakie zamierzają podjąć mieszkańcy.

Do sprawy powrócimy.

video, foto galeria: Piotr Wojnarowski


foto: Czytelnik eSanok.pl (2)

 

26-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

XD2023-07-26 12:24:58
0 2
Jakie potężne stężenie lewactwa na metr kwadrat :)
Odpowiedz
Brawo2023-07-26 14:20:10
1 0
Jak widać partia rządząca ma ludzi w głębokiej d... Tymczasem most w krzaki obok Sosenek za dziesiątki milionów złotych
Odpowiedz
Na Podkarpaciu powstanie klaster kosmiczny2023-07-26 14:40:21
1 0
W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w obecności przedstawicieli Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Ministerstwa Aktywów Państwowych został podpisany list intencyjny, który daje możliwość utworzenia klastra kosmicznego na Podkarpaciu i realizacji projektu Satelitarnego Systemu Obserwacji Ziemi. Jego głównym celem jest rozbudowa krajowych kompetencji w obszarze technologii kosmicznych i technik satelitarnych przy udziale sektora komercyjnego i naukowego. INFORMACJA Z 2021-01-28 a na biednym podkarpaciu nie ma chodników przy drogach
Odpowiedz
nie ma chodników 2023-07-26 15:10:37
1 0
ale są klastry kosmiczne
Odpowiedz
warstwa mułu2023-07-26 18:32:34
0 1
Były starosta z SLD, Bogdan Struś, razem z Marianem Kawą w tamtej kadencji mogli sobie ten problem rozwiązać!!!!!!!! Ale wtedy Struś wolał rozdawać "blaszki" z wojskiem, zamiast wziąc się do roboty. A jeszcze telewizję założył wraz z żoną. Kto nie skacze z sld
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)