Cosmos Nowotaniec pokonał Ekoball Stal Sanok

PIŁKA NOŻNA, W meczu dwóch drużyn z powiatu sanockiego lepszy okazał się Cosmos Nowotaniec. Drużyna Grzegorza Pastuszaka pokonała na własnym boisku Ekoball Stal Sanok 2:0. Bramki dla Cosmosu zdobyli  Ihor Nahornyi oraz Nazar Verbnyi.

Sanoczanie większość spotkania grali w osłabieniu. W 24 minucie czerwoną kartką ukarany został obrońca żółto-niebieskich Marcin Sobol. W 41 minucie rzut karny obronił Dariusz Półkoszek. Pierwszą bramkę kibice zgromadzeni na stadionie w Nowotańcu ujrzeli w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Gola do szatni zdobył Ihor Nahornyi. Gospodarze podwyższyli wynik w 50 minucie za sprawą Nazara Verbnyia

Cosmos Nowotaniec – Ekoball Stal Sanok 2:0 (1:0)
Ihor Nahornyi 45+2′, Nazar Verbnyi 50′

Ekoball Stal Sanok: Półkoszek – Barszczak, Sobol, Padiasek – Gawlewicz, Tabisz (60′ Maślany), K. Słysz, Domaradzki, Kloc – Zieliński (60′ Gierczak), Płocica