EKOBALL STAL SANOK: Wygrana w sparingu z ligowym rywalem

PIŁKA NOŻNA. Zwycięstwem 3:2 zakończyło się sparingowe spotkanie Ekoballu Stali Sanok z ligowym rywalem. Sanoczanie w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/23, w piątek 3 marca br. na stadionie kompleksu Hotelu „Wiki Sanok Events & Bowling” podejmowali drużynę Partyzanta Targowiska. Spotkanie rozpoczęło się pechowo dla miejscowych, bowiem po niespełna 10 minutach gry, żółto-niebiescy przegrywali 0-2. Szybko jednak doprowadzili do wyrównania za sprawą goli Piotra Lorenca i Rafała Domaradzkiego, utrzymując remisowy wynik do przerwy. Rozstrzygnięcie wyniku nastąpiło w końcówce meczu dzięki bramce Mateusza Błażowskiego.

Podopieczni trenera Pawła Załogi przed wznowieniem rozgrywek ligowych rozegrają jeszcze dwa mecze kontrolne. 11 marca zmierzą się z Arłamowem Ustrzyki Dolne, zaś tydzień później z Czarnymi Jasło.

Ekoball Stal Sanok – Partyzant Targowiska 3:2 (2:2)
14′ Piotr Lorenc, 27′ Rafał Domaradzki, 85′ Mateusz Błażowski