REKLAMA
REKLAMA

Garnizon wojskowy będzie stacjonował w Sanoku? Są plany (VIDEO)

Garnizon wojskowy będzie stacjonował w Sanoku? Są plany (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Resort obrony narodowej planuje kolejne zmiany organizacyjne i powołanie nowych garnizonów wojskowych. Czy taki garnizon mógłby stacjonować w Sanoku? Droga do takiego rozwiązania na pewno daleka, ale wcale nie jest to rozwiązanie oderwane od rzeczywistości. Wspomniany temat poruszono podczas grudniowej sesji Rady Miasta Sanoka. 

Grafika poglądowa.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Przewodniczący rady rozkłada parasol ochronny nad burmistrzem? (VIDEO) 

21-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Głupi i głupszy fajny film....2023-01-21 09:45:55
1 1
Byłoby super ,żołnierze "przypilnowali" by więżniów tego ogromnego więzienia (szumnie zapowiadanego przez Patachona ) na tysiące osób co to ma powstać na działeczce w Sanoku (koszt miasta 2 bańki). Pat zostanie biskupem polowym tej jednostki ,a Patachon ją uroczyście otworzy dokonując symbolicznego przecięcia wstęgi ;) bo Patachon to taki nasz sanocki Nożycoręki :):):) ps czy te dwa melony wydane psu na budę nie przydałoby się teraz aby oświetlić ciemności które wszędzie widzi Pat?
Odpowiedz
Kot bełkot2023-01-21 17:46:45
0 0
... panie radny, sanocka kompania reprezentacyjna, ale rozmach!
Odpowiedz
Marek H2023-01-22 14:05:49
0 0
Dobry pomysł. Wojsko w Sanoku zawsze było.
Odpowiedz
Ania2023-01-23 14:13:09
0 0
Z wypowiedzi Pana Burmistrza i Pana Radnego wynika ze nie uznaje Pan batalionu sanockiego lekkiej piechoty za wojsko . Chce Pan tradycje piórka i kapelusz na pokaz , ale jak trzeba wojsko na granice , do pomocy w czasie gdy panował covid, do pomocy do szpitalach i dla policji, do pomocy przy powodziach i potrzebach wystawienia kompanii czy pocztów w czasie różnych imprez to wtedy WOT był dobry ..a teraz ze nie ma wojska w Sanoku i dobrze jakby wróciło ..
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)