HOKEJ: Sanoczanie wracają na tarczy z Oświęcimia

HOKEJ. Wysoka porażka drużyny Marma Ciarko STS Sanok. Sanoczanie ulegli Unii Oświęcim 7:2 i wracają do domu bez punktów. Bramki dla sanoczan w trzeciej tercji meczu zdobyli: Louis Miccoli i Christian Lindberg. Na siedem rozegranych do tej pory spotkań sanoczanie zwyciężyli zaledwie w jednym.

Po pierwszej tercji nic nie wskazywało na pogrom. Unia Oświęcim zakończyła pierwszą odsłonę wynikiem 1:0. Gospodarze rozstrzelali się za to w drugiej odsłonie, zdobywając w niej aż 6 bramek. Przy wyniku 7:0, sanoczanie próbowali dać znać o swojej obecności w meczu. W trzeciej tercji zdołali wykorzystać dwa trafienia.

W najbliższy piątek, 6 października sanoczanie podejmą na własnej hali Comarch Cracovię. Początek hokejowych zmagań o godz. 18.00

Re-Plast Unia Oświęcim – Marma Ciarko STS Sanok 7:2 (1:0, 6:0, 0:2)
1:0 Carl Ackered (18:43)
2:0 Kamil Sadłocha (20:59)
3:0 Ville Heikkinen (25:57)
4:0 Kalle Valtola (30:05)
5:0 Henry Karjalainen (33:24)
6:0 Jan Sołtys (34:13)
7:0 Henry Karjalainen (36:29)