REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Zostanie zamontowana mobilna toaleta

SANOK / PODKARPACIE. do naszej redakcji napisał Internauta, który jest zniesmaczony sytuacją, jaka ma miejsce na zajezdni autobusów na Dąbrówce. – Wstyd na cały świat, żeby Panowie kierowcy musieli podlewać drzewa zwróceni w stronę przejeżdżającego pociągu, gdzie małe dzieci wyglądające przez okno muszą być narażone na taki stres… – czytamy w nadesłanej wiadomości.

– Nie wiem jak jest z Paniami kierowcami, które coraz częściej pojawiają się w sanockich autobusach. Jeszcze nie widziałem. Z drugiej strony czy BHP pozwala na takie praktyki? Druga sprawa to śmietnisko przy ogrodzeniu… – dodaje nasz Czytelnik.

O komentarz w tej sprawie zwróciliśmy się do Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Sanoku.

– Kierowcy Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Sanoku mają zorganizowany system pracy oraz jazdy, który umożliwia załatwienie swoich potrzeb podczas kilku przerw w trakcie codziennego wykonywania zleconych zadań – czytamy w odpowiedzi.

To jednak nie wszystko. Wspomniana sytuacja, już niebawem nie będzie mieć miejsca. Planowane jest zamontowanie mobilnej toalety.

– Jeżeli chodzi o pętlę na Dąbrówce, w najbliższych dniach zostanie zamontowana mobilna toaleta. Dokumenty w tej sprawie są na końcowym etapie zmierzającym do podpisania umowy z profesjonalną firmą zajmującą się tego typu usługami – podkreśla przewoźnik.

Grafika poglądowa

12-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)