REKLAMA
REKLAMA

Kamil Rościński zwycięża przed czasem! Sanocki Samuraj dał show! (FOTO)

Kamil Rościński zwycięża przed czasem! Sanocki Samuraj dał show! (FOTO)

Gala Revolta 3 w Tczewie 4 marca zakończyła się zwycięstwem zawodnika TEXOM Samuraj Sanok Kamila Rościńskiego, który w walce w formule zawodowej odniósł swoje 7 zwycięstwo w karierze, pokonując w kategorii K-1 do 75 kg Dawida Kulika z klubu Blood Sport Team.

Kamil Rościński pod okiem trenera Artura Szychowskiego i pełniącego rolę sekundanta prezesa Marcina Solarza w swoim debiucie w federacji Revolta efektownie i przed czasem pokonał swojego przeciwnika przez TKO (niezdolność do kontynuowania walki).

Walka nr.7 w karcie walk odbyła się w formule K-1 PRO w rękawicach do mma. Od samego początku Rościński zaznaczył swoją przewagę mocnymi wysokimi kopnięciami i kontrolował jej przebieg, używając szerokiego wachlarza technik uderzania nogami, doprowadził do dwukrotnego liczenia zawodnika z klubu Blood Sport Team, po potężnym kopnięciu na głowę oraz ponownie po niskim kopnięciu na udo.

Jednak Dawid Kulik mimo tych dwóch sytuacji wstał, gdy sędzia doliczył do 9 kontynuowano walkę. Po zakończeniu drugiej rundy do octagonu wszedł lekarz, który po przebadaniu przeciwnika zawodnika TEXOM Samuraj Sanok nie pozwolił mu na kontynuowanie walki w 3 rundzie, przez co Kamil Rościński wygrywa przez TKO.

Była to bardzo dobra decyzja lekarza i sędziego, gdyż chodziło o zdrowie i bezpieczeństwo zawodnika z Blood Sport Team. Publiczność i organizatorzy byli zachwyceni show w wykonaniu zawodnika TEXOM Samuraj Sanok, a redaktor Mateusz Borek komentujący galę, która transmitowana była na kanałach Polsatu, nie krył swojego uznania dla Kamila Rościńskiego!

Dziękujemy sponsorom wyjazdu Firmie TEXOM oraz CIARKO.

video: youtube.com / MMAPLtv Extra
materiały nadesłane

06-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Brawo! 2023-03-06 23:26:37
0 0
Gratulacje, walka była rewelacyjna, było co oglądać!
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)